نمناک اخبارسیاست بدل هیلاری کلینتون واقعی است یا مجازی؟ + عکس
بدل هیلاری کلینتون ، هیلاری کلینتون
موضوع بدل هیلاری کلینتون از زمانی اوج گرفت که وی در مراسم بزرگداشت قربانیان حملات تروریستی 11 سپتامبر دچار حالت تهوع شد اما ساعتی بعد مقابل درب هتل ایستاد و اظهار داشت که حالش خوب است.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395

هیلاری کلینتون بدل دارد؟

طبق گفته اسپوتنیک، هنگامی که هیلاری کلینتون در مراسم بزرگداشت قربانیان حملات تروریستی 11 سپتامبر دچار حالت تهوع شد، تئوری و بحث امکان استفاده هیلاری از بدلش در شبکه های اجتماعی پیچیده است.در طول مراسم بزرگداشت قربانیان 11 سپتامبر، حال هیلاری کلینتون بد شد. او نزدیک بود که نقش زمین شود و حتی یک لنگه از کفش خود را نیز گم کرد سپس نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به هتل راهنمایی شد تا کمی استراحت کند. این درحالی بود که پس از گذشت دو ساعت، کلینتون در جلوی درب هتل ظاهر شد و اظهار کرد که حال خوبی دارد.
 
بدل هیلاری کلینتون

احتمال وجود بدل هیلاری کلینتون

 
کاربران شبکه های اجتماعی با مقایسه دو تصویر از کلینتون یکی در مراسم و دیگری در نزدیکی هتل، اظهار می کنند که آنها دو نفر متفاوت هستند.بحث اصلی آنها بر سر حالت بینی کلینتون بود که گویا نوک بینی هیلاری کلینتون واقعی سر بالاست اما بینی بدل او صاف است.آنها همچنین با توجه به عکس های کلینتون در هتل، اظهار می کنند کلینتون نزدیک هتل، خوش اندام تر از کلینتون واقعی است.طرفداران این تئوری توطئه آمیز تاکید می کنند که نیاز به بدل در رابطه با این موضوع است که هیلاری به شدت مریض احوال است و از بیماری جدی رنج می برد ویا حتی در آستانه مرگ قرار دارد.

بدل هیلاری کلینتون واقعی است یا مجازی؟ + عکس

بدل هیلاری کلینتون واقعی است یا مجازی؟ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایران خبر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف