رامانا سیاح

بازیگران و چهره های معروفی که بدل دارند +تصاویر

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1396کد مطلب : 65594زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب تصاویری از بدل چهره های معروف و بازیگران از بدل نرگس محمدی تا عکس رامانا سیاح بدل آنجلینا جولی را مشاهده میکنید.

بدل چهره های معروف و بازیگران را یکجا ببینید

علاقه به هنرمندان و چهره های سرشناس کار را به جایی رسانده است که عده ای تلاش میکنند خود را شبیه هنرمند یا چهره ورزشی مورد علاقه شان کنند. افزایش تعداد بدل های چهره های معروف باعث شد تا تصاویری از هنرمندان و چهره های معروف در کنار بدلهایشان برایتان گردآوری کنیم .

تصاویری از بدل چهره های معروف و بازیگران

محمدرضا امامی جوان مدلینگی است که به تازگی به جمع بازیگران پیوسته است . این مدلینگ جوان به دلیل شباهت به محمدرضا گلزار به شهرت رسید و در برنامه فرمول یک به دعوت علی ضیاء حضور پیدا کرد.

محمدرضا گلزار

محمدرضا امامی بدل محمدرضا گلزار


رضا علیرضالو جوان مدلینگی است که شباهت زیادی به رونالدو ستاره فوتبال تیم رئال مادرید دارد. این جوان کشورمان به دلیل علاقه به رونالدو سبک لباس پوشیدن و مدل آرایش موهایش را نیز شبیه او میکند.

بدل رونالدو

رضا علیرضالو بدل ایرانی رونالدو


رضا پرستش بدل ایرانی مسی است که مدتی است به شهرتش افزوده شده است. رضا پرستش یکی از معروف ترین بدل های چهر های سرشناس است.

بدل مسی

رضا پرستش بدل ایرانی مسی


رامانا سیاح بازیگری که به تازگی در فیلم شاخ کرگدن ایفای نقش کرده است به دلیل شباهت زیاد به آنجلینا جولی معروف شده است . این بازیگر برای اکران فیلم شاخ کرگدن به ایران آمده بود.

رامانا سیاح

رامانا سیاحی بدل آنجلینا جولی


هادی خالقی بدل کارلوس کیروش است که در برنامه ای با اجرای رضا رشیدپور حضور داشت و به دلیل شباهتی که به سرمربی تیم فوتبال کشورمان دارد به شهرت رسیده است.

هادی خالقی

هادی خالقی بدل کارلوس کیروش


نرگس محمدی بازیگری که با سریال ستایش به شهرت رسید را در کنار دختری که به او شبیه است مشاهده میکنید. این دختر را میتوان به عنوان بدل نرگس محمدی معرفی کرد.

بدل نرگس محمدی

نرگس محمدی در کنار بدلش


در این عکس بهنام بانی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان را در کنار بدلش مشاهده میکنید.

بدل بهنام بانی

بهنام بانی در کنار بدلش

 

مشهورترین بدل چهره های معروف ایرانی و خارجی

4.3105
این مطلب مفید بود ؟9114
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی