نمناک سرگرمیگوناگون سالن بدنسازی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه + تصاویر
ولادیمیر پوتین ، ورزش کردن ولادیمیر پوتین
کاخ کرملین تصاویری از بدنسازی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور و نخست وزیر روسیه را در یک باشگاه ورزشی منتشر کرده که وی را در حال ورزش کردم نشان میدهد.
بازدید : 24,425 نفر

ولادیمیر پوتین وزنه می زند و چای می خورد!

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه با پوشیدن یک تی شرت سفید، شلوار ورزشی و کفش ورزشی بر روی دستگاه های بدنسازی در حال ورزش و تفریح و سرگرمی می باشد.

در عکسهای منتشر شده کرملین، پوتین و دیمیتری مدودف، نخست وزیر روسیه پس از پایان تمرین خود در استراحتگاه پوتین در نزدیکی سوچی، به کباب کردن گوشت و نوشیدن چای مشغول شدند.

ولادیمیر پوتین

ولادیمیر پوتین

ولادیمیر پوتین

 

دولت روسیه هر از گاهی تصاویری در موقعیت های غیر رسمی و گاه غیر عادی از پوتین منتشر می کند.

در ماه های اخیر محبوبیت رئیس جمهور روسیه به دلیل وضعیت نامناسب اقتصادی و کم شدن ارزش روبل (واحد پول روسیه) کاهش یافته است، از سال گذشته و در پی کاهش قیمت نفت و تحریم های غرب بر سر نقش مسکو در بحران اوکراین، آسیب دیده است.

با این حال با وجود مشکلات پدید آمده برای روسیه، نظرسنجی جدیدی نشان می دهد که پوتین هم چنان از محبوبیت بالایی برخوردار است و 72 درصد از روس ها وی را تایید می کنند اما این میزان از 76 درصد ماه مه کاهش یافته است.

براساس نظرسنجی مرکز لوادا، محبوبیت پوتین در نوامبر 2013، 61 درصد بود که از زمان روی کار آمدن وی برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور در سال 2000 بسیار کمتر است. اما محبوبیت وی از اوایل سال گذشته به 80 درصد رسید.

سالن بدنسازی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه + تصاویر

سالن بدنسازی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 37
برگرفته از فرارو - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 30 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف