نمناک سرگرمیدیدنی ها بدن آهنربایی پدر و پسر اردبیلی! + تصاویر
بدن آهنربایی ، عکس پدر و پسر عجیب
پسر 4 ساله خانواده در حال بازی و شیطنت بود که خانواده ی او متوجه بدن آهنربایی اش شدند . به طرز باورنکردنی پدر این پسربچه بدن خود را نیز آزمایش کرد و متوجه شد که او هم اجسام فلزی را جذب می کند.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1395
بازدید : 1,985 نفر

خاصیت آهنربایی در بدن پدر و پسر اصلاندوزی

بدن آهنربایی حالتی است عجیب که در برخی از افراد دیده می شود .خانواده ای در روستای نورمحمد کندی علیای اصلاندوز روز گذشته به طور ناگهانی شاهد تغییرات جدی در بدن پسر چهار ساله ای، به نام محـمد رضا قرار گرفتند و پس از اطمینان کامل از این ماجرا که بدن محـمدرضا توانایی عجیبی در جذب اجسام آهنی را دارد،با ارس تبار تماس برقرار کردند.

علی صباحی پدر محمد رضا گفت:پسرم در حال خوردن غذا بود و با همان شیطتنت های کودکانه اش قاشق را به صورت خود میزد و بعد از چند بار تکرار ، متوجه این موضوع شد که قاشق به صورتش می چسبد.

وی افزود:من و مادرش بعد از دیدن این اتفاق،تعجب کرده و با کنجکاوی قاشق ها را در دیگر اعضای بدن او آزمایش کردیم و شاهد آن بودیم که قاشق ها بدون هیچ حرکت و تکانی ثابت ایستاده اند.

صباحی در ادامه بیان کرد:موضوع ارثی بودن این ماجرا من را بر آن داشت که این عمل را بر روی بدن خود انجام بدهم و من نیز همان چیزی را مشاهده کردم که در بدن محمد رضا شاهدش بودیم و بطور قطع به یقین دانستم بدن من و پسرم به اجسام فلزی تمایل عجیبی نشان می دهد.

به گفته وی اشیا دیگری از جمله اتو هم به بدنش می چسبد و این جذابیت و چسبندگی در شب ها بیشتر است.

اما به گفته نیک نژاد یکی از متخصص بیماری های عضلانی، طب فیزیکی و توانبخشی،ساختار پوستی این دسته از افراد، صیقلی است و چسبندگی بیشتری دارد و نوع بافت چربی پوست، باعث می شود که اشیاء به بدن بچسبد و عوارضی هم ندارد.

وی می گوید:برخی ها به این افراد، مغناطیسی می گویند که این اصطلاح، ناشی از باوری اشتباه است و در واقع هیچ میدان مغناطیسی در اطراف آنان وجود ندارد.

روستای نورمحمدکندی علیا در 8 کیلومتری شرق اصلاندوز استان اردبیل واقع شده است.

تصاویری از محمدرضا و پدرش و همراهی اجسام فلزات بر بدنشان را در ادامه مشاهده می کنید.

 

بدن آهنربایی

بدن آهنربایی پسر اصلاندوزی

 

بدن آهنربایی

 بدن آهنربایی

عکس عجیب بدن آهنربایی پسربچه 4 ساله 

بدن آهنربایی 

بدن آهنربایی

خاصیت عجیب بدن آهنربایی مرد اصلاندوزی 

بدن آهنربایی
 

بدن آهنربایی پدر و پسر اردبیلی! + تصاویر

بدن آهنربایی پدر و پسر اردبیلی! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ارس تبار /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف