نمناک ورزشفوتبال دردسر استقلال با بدهی 6 میلیاردی به بازیکنان داخلی
بدهی استقلال ، باشگاه استقلال
باشگاه استقلال علاوه بر بدهی سنگین به بازیکنان خارجی، با مشکل دیگری نیز روبه رو شده است آن هم بدهی میلیاردی به بازیکنان داخلی است.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395

بدهی استقلال به بازیکنان داخلی

مدت ها است که باشگاه استقلال درگیر بدهی به بازیکنان خارجی است اما استقلال به بازیکنان داخلی هم 6 میلیارد بدهی دارد.دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که بیشترین طرفداران را در فوتبال ایران دارند به جای پیشرفت، هر سال با بیشتر شدن بدهی هایشان مواجه هستند و کسی هم تقصیر را گردن نمی گیرد.

باشگاه استقلال همواره با بدهی به بازیکنان خارجی پیشین خود روبه رو بوده است، بازیکنانی که از طریق فیفا این باشگاه را به دردسر انداخته و توانسته اند مطالبات خود را دریافت و البته استقلال را به کسر امتیاز تهدید کنند، با این حال، استقلال تنها درگیر بدهی بازیکنان خارجی نیست. مدیران باشگاه هر روز با طلبکاران داخلی مواجه می شوند که با فریاد خواهان دریافت مطالبات خود هستند و روزی نیست که سیدرضا افتخاری و پندار توفیقی که در باشگاه مستقر هستند، با این افراد صحبت نکرده و از آنها زمان نگیرند.

بدهی استقلال

بدهی 6 میلیاردی استقلال به بازیکنان داخلی

آن چیزی که مدیران باشگاه استقلال را به دردسر انداخته، بدهی 6میلیاردی بازیکنان و مربیان گذشته استقلال است که از کمیته انضباطی حکم دارند. کمیته انضباطی به باشگاه استقلال اخطار داده که باید این بدهی ها را پرداخت کند و البته فدراسیون فوتبال هم اخیراً در نامه ای به سازمان لیگ تأکید کرده که با باشگاه های بدهکار برخورد شود. بدهی 6میلیاردی استقلال در حالی است که افرادی همچون جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، آرش برهانی، پرویز مظلومی و... به دلیل رودررو نشدن با هواداران، به کمیته انضباطی شکایت نکرده اند.

یک منبع آگاه در این باره گفت:یکی از بازیکنان پیشین استقلال چند وقت پیش به باشگاه آمد و چنان ناسزا می گفت که مانده بودیم به او چه پاسخی بدهیم.

باشگاه استقلال بدهی زیادی بابت مالیات، عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان، هتل ها، آژانس های هواپیمایی و... داشته که چیزی نزدیک به 70 میلیارد تومان می شود. همین چند وقت پیش بود که اداره مالیات یک میلیارد تومان از حساب استقلال بابت بدهی مالیاتی برداشت کرد و دست استقلالی ها از این پول کوتاه ماند. هرچند نباید غفلت یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال را در این زمینه نادیده گرفت. این فرد برای امضای چک ها دیر اقدام کرد و اداره مالیات این پول را که از طریق اسپانسر وارد حساب باشگاه شده بود برداشت کرد. ظاهراً مدیران استقلال 48 تا 72 ساعت فرصت دارند پول هایی را که به حساب باشگاه استقلال از طریق اسپانسر واریز می شود یا به حساب دیگری منتقل یا آن را خرج کنند. زمانی که یکی از اسپانسرهای استقلال یک میلیارد به حساب باشگاه واریز کرد، رضا افتخاری و اعضای هیئت مدیره چک را امضا کردند که این پول صرف هزینه بازیکنان و مربیان، هتل ها و آژانس های هواپیمایی شود، اما تعلل یکی از اعضای هیئت مدیره باعث شد زمان برداشت حساب به پایان رسیده و اداره مالیات هم این پول را برداشت کند.

این روزها، مدیران باشگاه استقلال به دنبال این هستند تا از طریق اسپانسر دیگری این یک میلیارد تومان را جبران و بدهی های باشگاه را تا حدی پرداخت کنند.

دردسر استقلال با بدهی 6 میلیاردی به بازیکنان داخلی

دردسر استقلال با بدهی 6 میلیاردی به بازیکنان داخلی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف