نمناک ورزشفوتبال راهکار پرسپولیس برای بدهی دستیاران مانوئل ژوزه
مانوئل ژوزه ، باشگاه پرسپولیس
باشگاه پرسپولیس به پرداخت بدهی هنگفت دستیاران مانوئل ژوزه محکوم شد, راهکار آن ها برای پرداخت این بدهی کمک مالی از هواداران است.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396

محکومیت پرسپولیس به پرداخت بدهی مانوئل ژوزه

ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه در این مورد می گوید:« ملبغ بالایی را باید پرداخت کنیم و باید هم این اتفاق رخ بدهد. واقعا در توان مالی باشگاه نیست که به تنهایی این مبلغ بزرگ را پرداخت کنیم. امیدوارم با کمک دولت و هوداران بتوانیم این پول را پرداخت کنیم.»

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت:متاسفانه برای پرداخت بدهی دستیاران ژوزه مشکل داریم. پندار خمارلو در رابطه با صادر شدن حکم دستیاران مانوئل ژوزه و محکومیت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:ما به پرداخت این پول محکوم شدیم و باید آن را ظرف مدت تعیین شده پرداخت کنیم.

مانوئل ژوزه

پرسپولیس محکوم به پراخت بدهی دستیاران مانوئل ژوزه

وی افزود:متاسفانه برای پرداخت این پول دچار مشکل هستیم و سعی داریم از طریق کمک هواداران این پول را تامین کنیم چرا که باشگاه قادر به پرداخت این میزان پول در وضعیت فعلی نیست.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد نقش اسپانسر در پرداخت این بدهی ها گفت:اسپانسر وظیفه ای در پرداخت این بدهی های گذشته ندارد و وظیفه اش تامین مخارج جاری باشگاه است. با این حال با کمک آنها پرونده آندره پانادیچ را حل کردیم و با اوکراینی ها هم تسویه حساب کردیم.

راهکار پرسپولیس برای بدهی دستیاران مانوئل ژوزه

راهکار پرسپولیس برای بدهی دستیاران مانوئل ژوزه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف