نمناک ورزشفوتبال مجموع بدهی پرسپولیس و استقلال
بدهی استقلال و پرسپولیس ، بدهی دو باشگاه
مدتهاست که بحث بدهی های میلیاردی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی نهادهای مختلف اعلام می شود و هر یک مبلغی را به عنوان بدهی انباشته این دو باشگاه اعلام می کنند.
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1396

بدهی های انباشته دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

میزان بدهی های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که اکنون به شدت از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت فشار هستند، مشخص شد.

بدهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سر به فلک کشیده و کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC) تا 31 آگوست (9 شهریورماه) مهلت داده تا این دو باشگاه همانند سایر تیم ها تکلیف بدهی های خود را مشخص کنند. بدهی هایی که مدت هاست روی هم انباشته و حالا به بدهی نجومی تبدیل شده است.

در حال حاضر مجموع بدهی های باشگاه استقلال که شامل بدهی مالیاتی، دارایی و بدهی به اشخاص است، 118 میلیارد شده که مسئولان این باشگاه در حال حل کردن بدهی سنگین مالیاتی خود هستند. بدهی به اشخاص نیز باید هرچه زودتر در فدراسیون فوتبال تعیین تکلیف شود.

بدهی پرسپولیس و استقلال

رقم بدهی استقلال و پرسپولیس

بدهی های باشگاه پرسپولیس اما تقریباً دو برابر بدهی های باشگاه استقلال است. این باشگاه 3.5 میلیون دلار بدهی به اشخاص خارجی دارد که با احتساب دلار با قیمت 3 هزار و 800 تومان این باشگاه 13 میلیارد و 300 میلیون تومان بدهی خارجی دارد.

همچنین 30 میلیارد از بدهی های باشگاه پرسپولیس به اشخاص ایرانی اعم از مربی و بازیکن است. سنگین ترین بدهی باشگاه پرسپولیس هم مربوط به بیمه، دارایی و اداره مالیات است که به 140 میلیارد تومان می رسد.

همچنین پرسپولیس ها 28 میلیارد بدهی متفرقه یا سایر بدهی ها دارند که مجموع این بدهی ها 211 میلیارد و 300 میلیون تومان است.

مجموع بدهی پرسپولیس و استقلال

مجموع بدهی پرسپولیس و استقلال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از تسنیم- / ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف