نمناک ورزشفوتبال مشکل بدهی180 میلیارد تومانی پرسپولیس
بدهی پرسپولیس ، میزان بدهی پرسپولیس
بدهی های باشگاه پرسپولیس که شامل بدهی مالیاتی، دارایی و بدهی به اشخاص است، 180 میلیارد شده که سرخابی هامشغول حل کردن بدهی مالیاتی هستند.
تاریخ انتشار : 23 دی 1396

آیا پرسپولیس بخاطر بدهی از بازی های آسیایی حذف میشود

رقم بدهی پرسپولیس باور کردنی نیست.بدهی هایی که هر لحظه ممکن است کار دست این دو تیم دهد. به خصوص در بخش خارجی.
پرسپولیس بخش عمده ای از مشکل بدهی 180 میلیارد تومانی اش را حل کرده است!

حمید گرشاسبی سرپرست پرسپولیس که به برنامه ورزش و مردم رفته بود ، گفت:«180 میلیارد بدهی داشتیم که 130 میلیاردش بدهی مالیاتی بود. مالیات ها البته علی الراس حساب شده بود و کلی هم جریمه خوردند و بدهی روی بدهی آمد. این قدر زیاد شد تا به رقمی رسید که باشگاه از پس پرداختش بر نمی آمد. خوشبحتانه با تدبیر وزارت ورزش و جوانان، با پیگیری دکتر سلطانی فر، این مشکل حل شد. این پرونده الان رفته برای بررسی مجدد و از لیست بدهی ها در آمد. 50 میلیارد هم بدهی جاری داشتیم که بخش عمده آنها پرداخت شده و سبک شده است و الان 18 میلیاردی بدهی داریم که اگر به مرور صفرش کنیم باشگاه چابک می شود و می تواند حرکت کند رو به جلو.»

 بدهی پرسپولیس

اعلام میزان بدهی پرسپولیس

او همچنین گفت:« چند وکیل زیر پای بازیکنانی نشسته اند که هنوز برای پول شان یکباره هم با ما حرف نزدند و مستقیم رفتند به ای اف سی شکایت کرده اند. این را درباره اش با آقای تاج حرف زدیم که کمیته انضباطی بیشتر مراقب باشد. ما داریم تلاش می کنیم. تا به حال 17 میلیارد بدهی خارجی های این سال ها را دادیم اما گروهی از داخل دارند به تیم ما هم ضربه می زنند.»

مشکل بدهی180 میلیارد تومانی پرسپولیس

مشکل بدهی180 میلیارد تومانی پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرآنلاین / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف