نمناک سرگرمیگوناگون اولین دیدار برادرهای دوقلو پس از 69 سال + تصاویر
دوقلو ، برادرهای دوقلو
برادران دوقلویی که پس از 69 سال دوری در دیداری بسیار احساسی همدیگر را ملاقات کردند، در ادامه عکسهایشان را به همراه جزئیات ماجرا مشاهده می کنید.

اولین دیدار دوقلو ها پس از 69 سال

جورج پُزنانسکی و لوسین اسکریزنکی برادران دوقلویی هستند که پس از 69 سال دیدار کردند، در ادامه تصاویری از اولین دیدار این دو برادر را مشاهده می کنید.

جورج پُزنانسکی تمام طول زندگی خود را در لهستان سپری کرد و تا زمانی که در ارتش نام نویسی کرد نمی دانست که در کودکی به فرزندخواندگی پذیرفته شده است. برادر دیگرش بانام لوسین اسکریزنکی نیز در سن 17 سالگی تصادفاً به اوراقی برخورد که نشان می داد او فرزند خونی پدر و مادر فعلی اش نیست و علاوه بر این برادر دوقلویی هم دارد. اسکریزنکی می گوید:تمام طول زندگی ام دنبال پیدا کردن خانواده واقعیم بودم. 69 سال از آن ها خبری نداشتم و دیگر ناامید شده بودم.

 جورج در دهه 1960 از صلیب سرخ کمک گرفت تا برادرش را پیدا کند اما نتیجه ای نداشت. او به اندازه ای از دست خانواده اش به خاطر مخفی نگه داشتن این راز  ناراحت بود که همان سال از آن ها جدا شد و به کالیفرنیای آمریکا مهاجرت کرد و تا به امروز نیز همان جا مانده است.

خوشبختانه سال گذشته پُزنانسکی اطلاعاتی درباره مادر بیولوژیکی و برادرش به دست آورد. ظاهراً مادر دوقلوها، الیزابت یانوسکا که کاتولیکی لهستانی بود پس ازآنکه در بحبوحه جنگ جهانی دوم از کمپ آلمانی کارگران آزاد شد، در تاریخ یک ژوئن 1946 در کاسل زایمان کرد، اما به دلیل  وخامت وضعیت جسمی اش، سازمان صلیب سرخ لهستان نوزادان را به لهستان بازگرداند و دو خانواده مختلف آن ها را به فرزندخواندگی پذیرفتند و طبق قانون هم مادر اجازه نداشت محل اقامتشان را پیدا کند و مجبور شد دست از جست وجو بردارد. وی در سال 1952 از دنیا رفت. پدر اصلی شان نیز سربازی آمریکایی بود که پیش از تولد آن ها به آمریکا بازگشت.

در نهایت پُزنانسکی از برنامه صلیب سرخ بانام «ازسرگیری روابط فامیلی» (Restoring Family Links) برای یافتن اسکریزنکی کمک گرفت که این بار تلاش هایش نتیجه داد و در دیداری بسیار احساسی همدیگر را در لهستان ملاقات کردند.

در ادامه تصاویری از اولین دیدار این دو برادر را مشاهده می کنید.

دوقلو

دوقلو

دوقلو

دوقلو

دوقلو

دوقلو

 

اولین دیدار برادرهای دوقلو پس از 69 سال + تصاویر

اولین دیدار برادرهای دوقلو پس از 69 سال + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 43
برگرفته از 9 صبح - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 43 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف