برادر احسان علیخانی

“برادر احسان علیخانی” مدیرعامل باشگاه استقلال تهران شد!

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1395کد مطلب : 34487تعداد نظرات : 2 نظر
رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل استقلال تهران انتخاب شد. رضا حسنی خو “برادر احسان علیخانی” مجری پرسپولیسی برنامه ماه عسل می باشد.

رضا حسنی خو برادر احسان علیخانی

رضا حسنی خو که از بعد از جام جهانی نامش سر زبان ها افتاد حالا به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال نقش بسیار پررنگ تر در فوتبال خواهد داشت. در آن زمان کی روش به دلیل آنچه امکانات کم برای تیم ملی است اعلام کرد که دیگر تمایلی به ادامه همکاری و البته تمدید قرارداد خود ندارد که این موضوع با واکنش مردم روبه رو شد. در همین اعتراض ها بود که رضا حسنی خو به عنوان نماینده وزارت ورزش مامور شد تا در جلسات اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با سرمربی پرتغالی تیم ملی شرکت کند و او را راضی به ماندن در فوتبال ایران کند. حسنی خو در این پروسه موفق عمل کرد و در نهایت کارلوس کی روش قرارداد خود را تا پایان جام جهانی 2018 تمدید کرد.

رضا حسنی خو

رضا حسنی خو برادر احسان علیخانی

اما نکته جالب درباره حسنی خو این است که او برادر احسان علیخانی مجری پرسپولیسی برنامه ماه عسل است. هرچند حسنی خو هرگز حاضر نشد پرده از این راز بزرگ بردارد که چطور می شود نام فامیل دو برادر با هم فرق داشته باشد با این حال خودش هم این نسبت فامیلی را تایید کرد. احسان علیخانی که در سال های اخیر آشکارا هواداری خود از باشگاه پرسپولیس را اعلام کرده است، حالا برادر خود را در رأس مدیریتی باشگاه استقلال می بیند.

 

برادر احسان علیخانی ، رضا حسنی خو برادر احسان علیخانی مدیرعامل استقلال شد

3.942
این مطلب مفید بود ؟339
برگرفته از ورزش3 - /م
2 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1395-05-15
مادرشون حتمادو بار ازدواج کردن از طرف مادری برادرن
36
نرگس1396-03-31
ولی یکم شبیه هم هستن و از طرفی دیگه خودش تو مصاحبه با تی وی پلاس گفته برادر من نوه داره
20
وبگردی