نمناک ورزشفوتبال برانکو ایوانکوویچ از رکورد منصوریان سبقت گرفت
برانکو ایوانکوویچ ، سبقت برانکو از منصوریان
جدیدترین رده بندی مربیان جهان در حالی اعلام شد که در بین مربیان شاغل در ایران برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در رده نخست این جدول قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : 25 دی 1396

برانکو ایوانکوویچ در صدر فهرست مربیان لیگ برتر

برانکو ایوانکوویچ با یک پله صعود درجدول رده بندی مربیان لیگ برتردر رده صدو سی وچهارم قرار گرفته و همچنان بهترین مربی لیگ برتر ایران است.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس توانست از مجموع امتیازات علیرضا منصوریان عبور کند.
در جدول رده بندی مربیان لیگ برتر، برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات سرخپوشان با کسب 3 امتیاز دیدار با سیاه جامگان، جمع امتیازات خود را به 175 رساند و از علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال پیشی گرفت. برانکو در حالی با انجام 85 بازی به این امتیاز رسیده که علیرضا منصوریان با پشت سر گذاشتن 107 بازی به 174 امتیاز دست یافته بود.
برانکو در صورتی که 4 امتیاز دیگر در لیگ برتر کسب کند، در این رده بندی باز هم یک پله بالاتر رفته و جای محمد مایلی کهن (با 179 امتیاز) را خواهد گرفت. همچنین، مهدی تارتار در این هفته 160 امتیازی شد و رضا مهاجری هم در هشتادمین بازی لیگ برتری خود مغلوب استقلال خوزستان شد. وینفرد شفر آلمانی سرمربی استقلال در یازدهمین بازی خود در لیگ برتر ایران، 20 امتیازی شد.

برانکو ایوانکوویچ

سبقت برانکو ایوانکوویچ از منصوریان

اختلاف فاحش در عملکرد مربیان ایرانی و خارجی

با مقایسه عملکرد و روند نتیجه گیری مربیان خارجی با مربیان داخلی به خوبی مشخص می شود که مربیان کاربلد و باتجربه خارجی به واسطه نتایج خوب و میانگین امتیازی بسیار مطلوب توانسته اند با تعداد بازی های به مراتب کمتر، در رده های بالاتری قرار بگیرند. به عنوان مثال، برانکو به طور میانگین در هر بازی بیش از 2 امتیاز و وینفرد شفر 1.8 امتیاز کسب کرده اند؛ حتی کرانچار که در این فصل نتایج خوبی با زردپوشان اصفهانی به دست نیاورده، باز هم به میانگین 1.7 امتیاز در هر بازی رسیده است. از این رو، برانکو در رده بندی کلی مربیان لیگ برتر، با وجود 52 بازی کمتر نسبت به مهدی تارتار، چندین رده بالاتر از او قرار دارد. یا شفر آلمانی با وجود تعداد بازی های کمی که در لیگ برتر ایران حضور داشته (11 بازی)، اما نسبت به برخی مربیانی با 10 یا 12 بازی بیشتر، در جایگاه بهتری در این رده بندی جای گرفته است.

برانکو ایوانکوویچ از رکورد منصوریان سبقت گرفت

برانکو ایوانکوویچ از رکورد منصوریان سبقت گرفت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرآنلاین / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف