نمناک ورزشفوتبال حرف آخر اشکان دژاگه درباره پرسپولیس
اشکان دژاگه ، اشکان دژاگه بوندسلیگای آلمان
برانکو مصمم برای جذب اشکان دژاگه است اما دژاگه هیچ تصمیمی برای بازی در تیم های داخلی ندارد و به لیگ انگلیس فکر میکند.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1395

تکلیف اشکان دژاگه با پرسپولیس مشخص شد

بعد از تمام خبرهایی که از اشکان دژاگه و پیوستن به لیگ ایران شنیده میشد , معلوم شد اشکان دژاگه هیچ تصمیمی برای بازی در لیگ ایران ندارد و فقط به لیگ انگلیس و تیم ملی آلمان فکر میکند.

برانکو در نظر دارد برای تقویت تیمش جهت حضور مقتدرانه در بازی های لیگ قهرمانان آسیا اقدام به جذب این ستاره فوتبال نماید و بر تصمیمش نیز مصمم است. البته خود اشکان همچنان اصرار دارد در خارج از ایران به فوتبالش ادامه بدهد و هیچ برنامه ای برای بازی در تیم های داخلی ندارد.

اشکان دژاگه

اشکان دژاگه در لیگ ایران بازی نمیکند

او در حاشیه بازی ایران و کره جنوبی با یکی از هواداران تیم ملی مواجه شد که از او می خواست برای ادامه فوتبالش به ایران نیاید. اشکان هم ضمن موافقت با نظر این هوادار تاکید کرد که فوتبالش را در خارج از ایران ادامه خواهد داد. او مشخصا به آن هوادار گفت:«لیگ ایران؟ نه بابا!»
به نظر می رسد لیگ انگلیس و بوندس لیگای آلمان از لیگ های مورد نظر دژآگه هستند و او اصرار دارد تا به هر طریقی که هست در یکی از این کشورها به فوتبالش ادامه بدهد.

حرف آخر اشکان دژاگه درباره پرسپولیس

حرف آخر اشکان دژاگه درباره پرسپولیس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از دانشجو -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف