نمناک ورزشفوتبال دردسرهای برانکو برای پرسپولیس
برانکو ، پرسپولیس
از روزی که برانکو قرارداد خود را با پرسپولیس به مدت 2 سال تمدید کرد شاید انگیزه های او برای حفظ اتحاد در پرسپولیس کمرنگ شد.
تاریخ انتشار : 11 فروردین 1397

چالش های پرسپولیس با برانکو

تیم فوتبال پرسپولیس تهران بعد از تمدید قرارداد با برانکو به مدت 2 سال اسیر بدشانسی و یا به نوعی چالش خود ساخته شد.

برانکو ایوانکوویچ که در لیگ برتر هفدهم با اقتدار نسبت به سایر رقبا بر صدر جدول لیگ برتر رسیده بود در برخی مواقع با چالش های خود ساخته و گاهی هم بد شانسی، قافیه را به حریفان واگذار کرد و این در حالی است که یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس در سال های اخیر حس همدلی و اتحاد در تیم فوتبال پرسپولیس بود.

اگر چه نظم و انضباط در تیم فوتبال پرسپولیس با حضور برانکو مشهود بود اما باید این نکته را یادآور شد که برانکو در چالش های خود ساخته پرسپولیس به جای برخوردهای چکشی می توانست در برخی مواقع از امتیازات دیگرش استفاده کند و به نوعی بزرگی خود را در بخشش نشان دهد.

از روزی که برانکو قرارداد خود را با پرسپولیس به مدت 2 سال تمدید کرد شاید انگیزه های او برای حفظ اتحاد در پرسپولیس کمرنگ شد و شاخ شدن های غیر مستقیم او که البته با جدایی سرتن چوک در کار تیمی هم تاثیر گذار بود بلای جان این روز های پرسپولیس شده است. 

برانکو در تمرین پرسپولیس

 

محسن مسلمان در روز های اخیر بزرگترین چالش خود را تجربه کرد و برانکو نیز در این مدت که محسن بهترین پاسور لیگ را به نیمکت پیچ کرده بود خودش هم در زمین مات و مبهوت زشت بازی کردن پرسپولیس را دید.

امان از امضای قرارداد که شاید تفکرات برانکو را تغییر داد و کار گروهی پرسپولیس را تحت الشعاع قرارداد.

معمای این داستان زمانی بیشتر نمود پیدا می کند که برانکو به عنوان سر مربی 2 سال با پرسپولیس تمدید کرد و رئیس هیئت مدیره این باشگاه در مصاحبه اخیر خود گفت:برانکو به درد تیم های پایه ای پرسپولیس می خورد و باید از تجربیات او استفاده کرد!

و در مصاحبه سال گذشته بارها یاد آور شد که برانکو مربی پایه ای خوبی برای پرسپولیسِ کلاس ششمی است، نه پرسپولیسی که یک مقطع جهش تحصیلی داشته است.به گزارش باشگاه خبرنگاران، به هر حال امان از امضای بی محل که پرسپولیس را با افت شدید مواجه کرد.

تغییر موضع برانکو در خصوص امتیاز صعود

پرسپولیس با کسب 9 امتیاز از چهار دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان آسیا یکی از گزینه های محتمل صعود به مرحله بعدی این رقابت ها محسوب می شود؛ اتفاقی که برانکو بعد از پیروزی برابر الوصل در امارات نیز به آن اشاره کرده بود.

با این حال اکنون آنها دیدار حساس و سرنوشت سازی را برابر نسف قارشی در ازبکستان پیش رو دارند. دیداری که امتیازات آن نقش مهمی در تعیین سرنوشت صعود تیم ها خواهد داشت.

برانکو در آستانه ی سفر تیمش به ازبکستان در این خصوص گفت:من مقابل السد و الوصل که بازی شان را دیدم خیلی با کیفیت ظاهر شدند. به السد 4-0 باختند اما تیم ضعیفی نبودند. فوتبال است، واقعا بازی سختی خواهد بود و برای مرگ و زندگی خواهیم رفت. به هرحال آنها انتظار دارند که ببرند و بیایند هم امتیاز ما و السد شوند و شاید این اتفاق پیش بیاید که 12 امتیاز هم کافی نباشد. چون همیشه پیش از این 9 امتیاز کافی بود اما اکنون این اتفاق پیش بیاید که این امتیاز کافی نباشد و ما این را می دانیم و می رویم برای نتیجه گرفتن مقابل نسف قارشی.

دردسرهای برانکو برای پرسپولیس

دردسرهای برانکو برای پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از روزنو، ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف