نمناک اخباراقتصاد برترین اپراتور تلفن همراه به همراه اول رسید
همراه اول ، تلفن همراه اول
بر اساس ارزیابی های به عمل آمده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، همراه اول امسال هم برترین اپراتور تلفن همراه کشور شد و رتبه اول را کسب کرد.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1394
بازدید : 2,240 نفر

دکتر غلامرضا داداش زاده معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در گفت وگو با سایت اینترنتی این سازمان با اعلام خبر برگزیده شدن همراه اول به عنوانبرترین اپراتور تلفن همراه کشور، با اشاره به اینکهاینارزیابیبر اساسهشتمعیاررهبری و استراتژی، نتایج جامعه، منابع و مشارکت ها، فرایندهایسازمانی، نتایجمشتری، نتایجکارکنان منابع انسانی و نتایجکلیدی و 26زیرمعیارانجام شده است، گفت:در بخش تلفن سیارسراسری، اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به ترتیب466 و 451امتیاز را کسبکرده و مطابق با الگویارزیابی، سطح تقدیرنامه4 ستاره را به دست آوردند.

اپراتور اول ضمن استقبال از حسن تقارن، بیست و یکمین سال آغاز فعالیت خود با اعلام خبر اول شدنش در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور و با تأکید دوباره بر شعار «با شما همیشهاولهستیم»، کسباینموفقیت را به خانواده بزرگ همراه اولتبریک گفته و از همراهی آنها قدردانیکرده است.

برترین اپراتور تلفن همراه به همراه اول رسید

برترین اپراتور تلفن همراه به همراه اول رسید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف