نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی برجسته سازی لب با حجم دهنده های طبیعی
برجسته سازی لب ، راههای برجسته سازی لب
برای برجسته سازی لب و زیبایی لبها در خانه بدون جراحی و تزریق به سراغ مواد طبیعی بروید. حجم دادن به لبها با دارچین و روغن های گیاهی می توانید بدون ترس امتحان کنید.
بازدید : 92,227 نفر

بهترین راه و روش برجسته سازی لب با مواد طبیعی در خانه

لب هایی نرم و برجسته می تواند بهترین ویژگی چهره ی شما باشد. یک اسکراب خوب و پس از آن یک رُژ لب حجم دهنده ی مطبوع تمام چیزی است که برای داشتن چهره ای زیبا و سالم به آن نیاز دارید. اما با وجود این که ممکن است اسکراب ها و حجم دهنده هایی که در تبلیغات می بینیم موثر باشند، اغلب قیمت هایی نامعقول دارند و با ترکیبات مشکوک و قابل تأملی ساخته می شوند که ممکن است دوست نداشته باشید برای لب هایتان ازشان استفاده کنید. راه بهتر این است که خودتان با موادی که در آشپزخانه دارید، از جمله دارچین و انواع روغن ، اسکراب ها و حجم دهنده های طبیعی درست کنید.

برجسته سازی لب

مواد لازم برای برجسته سازی لب

موادی که برای برجسته کردن لب بدون عمل نیاز دارید:

یک مسواک نرم
ظرف برای مخلوط کردن مواد
چند تکه پنبه ی آرایشی
روغن، برای مثال روغن زیتون، نارگیل یا آووکادو
شر یا جوش شیرین (برای اسکراب کردن)
دارچین
روغن برگ دارچین (اختیاری)

برجسته سازی لب

روش برجسته سازی لب با دارچین

برجسته سازی لب ها با دارچین

 چرا دارچیندارچین جریان خون را در لب هایتان تحریک می کند که باعث تورمی خفیف، قرمزی و سوزش و خارش می شود. این موضوع لب های شما را برای چند ساعت برجسته می کند. روش بی خطریست، اما نباید در استفاده ازش زیاده روی کنید.

روش برجسته سازی لب

زیبایی و روش برجسته سازی لب با روغن های گیاهی

حجم دهنده ی براق لب: اگر دوست دارید از برق لبِ حجم دهنده استفاده کنید، مقدار کمی برق لب روی دستتان بریزید ویک قطره روغن برگ دارچین به آن اضافه کنید. این ترکیب دقیقاً همان تأثیر را دارد!

 اسکراب لب: یک قاشق چای خوری روغن را با شکر یا جوش شیرین مخلوط کنید. مقداری از مخلوط را با مسواک تان بردارید و به آرامی روی لب هایتان بکشید تا سلول های مرده برداشته شوند. سپس اسکراب را با یک تکه پنبه ی نمناک پاک کنید.

روش برجسته سازی لب

برجسته سازی لب ها در خانه بدون تزریق و جراحی

حجم دهنده لب: یک قاشق چای خوری روغن را با دارچین آن قدر مخلوط کنید تا خمیری شود. آن را با دست روی لب هایتان بزنید و تا زمانی که احساس سوزش و خارش کردید ماساژ دهید. حداکثر ده دقیقه صبر کنید سپس با پنبه خمیر را آرام از روی لب هایتان پاک کنید. از این روش با نرم کننده لب مورد علاقه تان استفاده کنید.

برجسته سازی لب ، بهترین روش های برجسته سازی لب بدون جراحی و تزریق

برجسته سازی لب با حجم دهنده های طبیعی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 186
برگرفته از ایران مطلب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 163 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف