نمناک اخبارگوناگون جزئیات آتش سوزی در برج ترامپ + تصاویر
برج ترامپ ، آتش سوزی در برج ترامپ
آتش سوزی در طبقه پنجاهم برج دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا یک کشته بر جای گذاشت.
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1397

برج دونالد ترامپ آتش گرفت

به گزارش دیلی میل و براساس تصاویر منتشر شده طبقه ی پنجاهم برج ترامپ رئیس جمهور آمریکا دچار آتش سوزی شد . این برج که در خیابان 5 نیویورک واقع شده است یکی از بلندترین و به گفته ی خود ترامپ محکم ترین برج های شهر است .

برج دونالد ترامپ آتش گرفت

برج دونالد ترامپ

تصاویری از آتش سوزی در برج دونالد ترامپ

جزئیات آتش سوزی در برج دونالد ترامپ واقع در نیویورک

برج مذکور به عنوان مرکز فعالیت تجاری دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شناخته می شود و همچنین برخی از اعضای خانواده وی هم در این برج 58 طبقه سکونت دارند. بعد از به صدا درآمدن آژیر نیروهای آتش نشانی به سرعت به محل اعزام شدند و تیمی شامل 200 نفر برای مهار شعله های که از پنجره ها به بیرون آمده بود وادر ساختمان شده تا در نهایت موفق به خاموش کردن آن شدند. طبق گزارشات تلفات این آتش سوزی 1 کشته و 6 زخمی که آتش نشان بودند داشته این درحالی است که برخی از خبرگزاری ها تعداد مصدومان را 4 نفر اعلام کرده اند اما دیلی میل با انتشار عکس مصدومان اعلام کرد که 6 نفر در این آتش سوزی مصدوم شدند .علت وقوع آتش سوزی هنوز مشخص نیست و تحقیقات در این رابطه در جریان است .

برج دونالد ترامپ

برج دونالد ترامپ

تصویری از برج دونالد ترامپ بعد از مهار آتش سوزی

سه ماه پیش نیز یک آتش سوزی کوچک در پشت بام این ساختمان روی داد که در اثر آن، دو نفر زخمی شدند.

برخلاف تمام تصاویری که از مصدومان و وضعیت این آتش سوزی منتشر شده است ترامپ در توییتر خود از بی خسارت بودن این آتش سوزی نوشته و هیچ اشاره ای به مصدومان حادثه نداشته است . زمان آتش سوزی دونالد ترامپ و همسرش ملانیا در واشنگتن دی سی حضور داشتند.

تلفات جانی آتش سوزی در برج ترامپ در نیویورک + تصاویر

جزئیات آتش سوزی در برج ترامپ + تصاویر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف