نمناک اخبارحوادث سقوط کارگر جوان از برج مخابراتی در تهران + تصاویر 14+
برج مخابراتی ، سقوط از برج مخابرات
مرد جوان در حین کار بر روی برج مخابراتی در خیابان پیروزی بر اثر برهم خوردن تعادل بر روی نورگیر ساختمان مجاور سقوط کرده و جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1397

 مرگ دلخراش مرد جوان پس از سقوط از برج مخابراتی در خیابان پیروزی

خبرگزاری تسنیم:کارگر جوانی هنگام کار بر روی برج مخابراتی بخش خصوصی بر اثر بر هم خوردن تعادل بر روی نورگیر ساختمان مجاور سقوط کرد.

سقوط از برج مخابرات

 

ساعت 11:28 امروز پس از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی برسقوط کارگری از بالای برج مخابراتی، ستاد فرماندهی آتش نشانی زنگ ایستگاه 31 را به صدا در آورد و آتش نشانان به سمت محل حادثه در خیابان پیروزی، خیابان پنجم نیروی هوایی، خیابان 5.38 حرکت کردند.

سقوط از برج مخابرات

  میرمنصور موسوی؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:در محل اعلام شده مشاهده شد کارگر جوانی هنگام کار بر روی برج مخابراتی بخش خصوصی بر اثر بر هم خوردن تعادل بر روی نورگیر ساختمان مجاور سقوط کرده بود.

سقوط از برج مخابرات

 بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش نشانان ضمن ایمن سازی محل، فرد سقوط کرده را به محل امن انتقال دادند که امدادگران اورژانس ضمن معاینه کارگر سقوط کرده، مرگ وی را تایید کردند.

سقوط از برج مخابرات

 انتهای پیام/م

سقوط کارگر جوان از برج مخابراتی در تهران + تصاویر 14+

سقوط کارگر جوان از برج مخابراتی در تهران + تصاویر 14+
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟ 0 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف