نمناک اخبارحوادث برج 33 طبقه غرب تهران در آتش سوخت
برج 33 طبقه ای واقع در غرب تهران حدود ساعت 15:30 ظهر امروز دچار حریق شد. گفتنی است این برج 270 واحد دارد که آتش سوزی از طبقه منفی شش شروع شده است.
تاریخ انتشار : 5 تیر 1392
'سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به وقوع این حادثه گفت:وقوع حادثه حریق در یک برج مسکونی در ساعت 15:33 به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان را به محل حادثه واقع در مسیر شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی نرسیده به میدان دوم صادقیه اعزام کرد.
ملکی با بیان اینکه عوامل سه ایستگاه 80، 55 و 10 به همراه گروه نجات 33، تانکر و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند، افزود:در مجموع 20 خودروی آتش نشانی و بیش از 60 آتش نشان در محل حادثه حضور داشتند.
وی با اشاره به حضور آتش نشانان در این محل خاطرنشان کرد:آتش نشانان با مراجعه به محل حادثه که در پارکینگ طبقه منفی شش این ساختمان واقع بود، مشاهده کردند که یک دستگاه سواری هیوندا جنسیس و یک دستگاه سواری سونوتا در پارکینگ این ساختمان کاملا شعله ور شده و شعله های آتش در حال سرایت به اماکن و خودروهای مجاور است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه دود غلیظی طبقات این ساختمان را در برگرفته بود گفت:آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کرده و یک گروه از آتش نشانان با مراجعه به طبقات فوقانی، تعدادی از ساکنان را خارج کردند.
ملکی اضافه کرد:گروه دیگر نیز به طور همزمان عملیات اطفای حریق را آغاز کرده و پیش از سرایت آتش به قسمت های دیگر آن را به طور کامل مهار و اطفا کردند.
وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است، گفت:متاسفانه این برج فاقد سیستم ایمنی لازم است، به طوری که اگر سنسورهای اعلام حریق در پارکینگ ساختمان نصب بود، قطعا پیش از وقوع حادثه می شد از آن جلوگیری کرد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره مصدومان این حادثه نیز گفت:از میان ساکنان این ساختمان هیچ یک دچار آسیب دیدگی نشده اند، اما دو آتش نشان دچار آسیب دیدگی سطحی شده اند که یکی از آنان برای ادامه درمان به مراکز درمانی منتقل شد.
پیش از این نیز در بخش رستوران سنتی برج نگین رضا که دارای 270 واحد است، آتش سوزی رخ داده بود.'
 

برج 33 طبقه غرب تهران در آتش سوخت

برج 33 طبقه غرب تهران در آتش سوخت
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از ghanoononline.ir
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف