مربی مرد بی مسئول یک مهد کودک در آفریقای جنوبی، اخیرا زمانیکه در حال ضرب و شتم کودکان خردسال بود، توانست یکی از ویدیوهای پربازدید اخیر گردد.

لحظه برخورد بسیار زشت مربی مرد با کودکان

یکی از بهترین اتفاقاتی که ممکن است در زندگی هر یک از ما انسان ها رخ دهد، به دنیا آمدن نوزاد تازه متولد شده ای است که با بوئیدن بوی آن می توانیم حس و حال تازه ای را حس کنیم که می تواند منجر به آرامش درونی مان گردد و متقابلا باید از نوزاد تازه متولد شده خود که بسیار اسیب پذیر است، مراقبت کنید.

اما برخی از والدین هستند که متاسفانه بر این باور هستند که اصلی ترین وظیفه هر والدین متعلقه به دوران بارداری و دو سال بعد از این دوران می باشد که این کاملا اشتباه می باشد و باید از کودکان بشدت مراقبت کنید تا در طی برخی عوامل کشنده قرار نگیرد و آسیب نبیند و علت اصلی این مراقبت هم حس کنجکاوی کودکان نسبت به دنیای جدیدشان می باشد که می خواهند هر چیزی را امتحان کنند.

از این رو با نگهداری و مراقبت از کودکان در سن رشدشان منجر به شکل گیری هر چه بهتر شخصیت آنها می شوید که این می تواند در موفقیت آنها موثر واثع شود. با این وجود باید اخیرا ویدیو عجیب و دردناکی از یک مهدکودک واقع در آفریقای جنوبی منتشر شد که توانست با بازدید، حواشی و واکنش های متعددی از جانب کاربران صفحات مجازی روبرو شود.

جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا ویدیو دردناکی از یک مهدکودک واقع در آفریقای جنوبی منتشر شد که این ویدیو شامل صحنه های دلخراشی از برخورد بسیار زشت مربی مرد 40 ساله این مهد کودک با کودکان خردسال و کم سن این مهدکودک بود که در آنها را به شدت مورد ضرب و شتم و تنبیه فیزیکی قرار می داد.

با این حال این مربی بی مسئول در روز 7 مه میلادی برای بررسی در دادگاه حضور خواهد یافت و هم اکنون مامورین پلیس در حال کشف اطلاعات بیشتر در مورد برخورد زشت و ناپسند این مربی بی مسئول هستند.

ویدیو لحظه برخورد بسیار زشت مربی مرد با کودکان 

تنبیه زشت و دلخراش کودک توسط مربی مهد کودک

05
این مطلب مفید بود ؟05
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
نظرات
وبگردی