نمناک سبک زندگیکودک برخورد درست با بی ادبی جنسی کودک
بی ادبی کودک ، تربیت کودک بی ادب
بی ادبی کودک شما موجب خجالت زدگی و شرمندگی تان شده است. نمی دانید وقتی کودک شلوارش را پایین می کشدو.. باید چه کنید. نکته دیگر این است که آیا لازم است به کودک فحش یاد بدهیم یا نه؟
بازدید : 4,521 نفر

با بی ادبی کودک چه کنیم؟

سوال :طریقه درست رفتار کردن با کودک در رابطه با آلت تناسلی وقتی مثلا نشون می ده می گه نگاه کنید چیست؟ چیکار باید کرد سرزنش کنیم؟ بخندیم؟ بی تفاوت باشیم؟ خانواده شوهرم اعتقاد دارن به بچه باید حرف بد و فحش یاد داد بچه وقتی بزرگ شد دیگه نمی گه.

پاسخ: این رفتارها زمینه انحرافات جنسی و اجتماعی هست، پدر و مادری که نگران منافع فرزندشان هستند و نمی خواهند او دلقک دیگران باشد، خیلی قاطع منفعت فرزندشان را در نظر می گیرند و شرایطی فراهم می کنند که باعث نشود، اصول اخلاقی فرزندشان آسیب ببیند.

بی ادبی کودک

روش برخورد صحیح و رفتاربا بی ادبی کودک

در حال حاضر شما باید به فرزندتان آموزش بدهید، قسمت هایی از بدن خود را از دید دیگران بپوشاند، اگر اینکار را کرد، سریعا والد همجنسش او را به اتاقی دیگر ببرد و به او توضیح دهد، هیچکس این کار را نمی کند، دیگران هم اظهار ناخشنودی خفیف با روی برگرداندن از او داشته باشند.

در مورد کلام بد نیز، بهتر هست به جایش شعر و ادبیات یاد بدهند، شما مادر هستید و نباید و این آموزش ها را داشته باشید و در مقابل بی ادبی که به او یادمی دهدند، موضع بگیرید، همین موضع شما یعنی آموزش.

برخورد درست با بی ادبی جنسی کودک

برخورد درست با بی ادبی جنسی کودک
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
برگرفته از تبیان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف