نمناک اخبارحوادث تصادف مرگبار 2 خودروی پراید در ایذه
خودروی پراید ، برخورد دو خودروی پراید
رئیس پلیس راه خوزستان از فوت سه نفر و مصدومیت دو نفر دیگر بر اثر برخورد شاخ به شاخ دو خودروی پراید در جاده ایذه خبر داد.
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1396
بازدید : 2,001 نفر

مرگ سه نفر در برخورد دو خودروی پراید

سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار کرد:بر اساس بررسی های به عمل آمده توسط مأموران ظاهرا پنج شنبه شب یک خانواده ایذه ای که خبر پرت شدن فرزند پسر خود را از کوه دریافت می کنند بلافاصله با عجله سوار خودروی پراید شده و به سمت محل حادثه حرکت می کنند.

وی افزود:این خانواده چون عجله داشته و راننده نیز با سرعت مشغول به رانندگی بوده در نهایت انحراف به چپ (تجاوز به چپ) برای آنها پیش آمده و به علت سرعت بالا توان کنترل خودرو را نداشته و با یک خودروی پراید که از روبرو درحال رانندگی بود برخورد می کنند.

برخورد دو پراید

انحراف به چپ مرگبار خودروی پراید

رئیس پلیس راه خوزستان خبر داد:متأسفانه در این سانحه رانندگی دو نفر از این خانواده در دم فوت و یک نفر دیگر هم در بیمارستان جان خود را از دست داد.
سرهنگ دولتشاهی در پایان بیان کرد:از خودروی پراید روبرویی هم دو نفر سرنشین داشت که در این سانحه خودروی آن خانواده به پهلوی آنها خورده و سرنشینان آن نیز سرپایی درمان شده اند. دو نفر دیگر هم مصدوم در بیمارستان دارند.

تصادف مرگبار 2 خودروی پراید در ایذه

تصادف مرگبار 2 خودروی پراید در ایذه
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف