نمناک اخبارحوادث برخورد شهاب سنگ با زمین در قزوین و چند استان دیگر
شهاب سنگ ، برخورد شهاب سنگ با زمین
شایعه سقوط هواپیما تکذیب و مسئولان از برخورد شهاب سنگ به زمین از بیجار تا اشتهارد خبر دادند.
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1394
بازدید : 6,282 نفر

با اعلام خبر برخورد شهاب سنگ در استان قزوین ارسلان قاسمی فرماندار بوئین زهرا ضمن اعلام عدم خسارت برخورد شهاب سنگ تا این لحظه در شهرستان بوئین زهرا اظهار داشت:در ابتدا شایعه سقوط هواپیما مطرح بود که با بررسی های به عمل آمده این شایعه تکذیب و مشخص شد شهاب سنگ با زمین برخورد کرده است.

وی افزود:مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب سنگ با زمین دچار آسیب شده اند.

فرماندار بوئین زهرا ادامه داد:آمادگی لازم باری کمک رسانی به حادثه دیدگان احتمالی در شهرستان بوئین زهرا وجود دارد و بررسی ها برای روشن شدن ابعاد این حادثه همچنان ادامه دارد.

همچنین موسوی فرماندار شهرستان آوج در استان قزوین ضمن اعلام آمادگی دستگاه های امدادرسان برای کمک به حادثه دیدگان احتمالی اعلام کرد با تماسی که با فرمانداران قیدار و همچنین شهرستان های دیگر در استان های مختلف برقرار شده مشخص شده است که شهاب سنگی به ابعاد بزرگ و یا به تعداد زیادی بوده که در شهرهای مختلف به زمین برخورد کرده است.

وی افزود:طبق تماس ها و اخبار واصله بیجار در غرب کشور، نظرآباد، مجیدآباد و همچنین اشتهارد نیز از برخورد این شهاب سنگ خساراتی خورده اند.

فرماندار آوج عنوان کرد:روستاهای لجام گیر و آدار در شهرستان آوج نیز مورد اثبات شهاب سنگ قرار گرفته اند که تاکنون گزارشی از میزان خسارات احتمالی اعلام نشده است.

برخورد شهاب سنگ با زمین در قزوین و چند استان دیگر

برخورد شهاب سنگ با زمین در قزوین و چند استان دیگر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 28
برگرفته از فارس -/م
این مطلب مفید بود ؟ 21 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف