نمناک سرگرمیگوناگون برخورد عمو پورنگ با دختر گل فروش + عکس
عمو پورنگ ، اینستاگرام عمو پورنگ
داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ محبوب کودکان عکسی یادگاری با یکی از کودکان کار در اینستاگرامش منتشر کرده است و از آن به عنوان عکسی دلچسب یاد می کند.

داریوش فرضیایی مجری برنامه مشهور عمو پورنگ که در میان کودکان بسیار محبوب است پس از خداحافظی از برنامه کودکان اکنون فرصت بیشتری دارد تا با مردم در شهر معاشرت داشته باشد و از این رو اینبار عکسی یادگاری با یکی از کودکان کار گرفته است که در ادامه مشاهده می کنید.
عکس یادگاری عمو پورنگ با کودکان کار

عموپورنگ در ذیل عکس بالا اینطور نوشت که:همین الان خیابان ولیعصر عکسی دلچسب با «فاطمه زهرا» دختری گل فروش.. خدایا دلم می گیرد وقتی کودکان سرزمینم را این چنین حیران به دنبال آرزوهایشان در کف خیابان ها می بینم.

داریوش فرضیایی موسوم به عمو پورنگ بیش از 10 سال است که برای کودکان و نوجوانان برنامه اجرا می کند و برنامه های او بالاترین میزان مخاطب کودک را دارد.

عمو پورنگ دائم در حال تجدید و به روز رسانی برنامه هایش است تا این میزان مخاطب را از دست ندهد.

این مجری محبوب که الگوی بسیار تاثیرگذاری بر کودکان است، به انجام فریضه نماز اهمیت ویژه ای می دهد.

او در گفت وگو با خدای خود می گوید:خدایا وی چت، اینستاگرام، فیس بوک، گوگل پلاس، تانگو، وایبر، وآتس آپ، فید و سایت همه رو دارم.. اما تو چی!! تورو هم دارم؟؟

 

نماز خواندن عمو پورنگ

تصویری از نماز خواندن این مجری محبوب

برخورد عمو پورنگ با دختر گل فروش + عکس

برخورد عمو پورنگ با دختر گل فروش + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 249
برگرفته از روز نو - اصفهان شرق / ل
این مطلب مفید بود ؟ 236 13
نظر کاربران
معنی اسمم وقار

معنی اسمم وقار

من به خدا خیلی ایماه دارم و خدا همیشه ودر همه حال محافظ من بوده اما نمی دانم چرا بعضی وقتهاخدا آدمهای بی حجاب را بیشتر دوست داره و خوشبختشون میکنه میشه شما که ایمانتان قوی تره من راهنمایی کنیدچرا؟

پاسخ دادن 1 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف