دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو برداشتن سریع خال در خانه فقط با یک نسخه
برداشتن خال ، راهی ساده برای برداشتن خال ها
برداشتن خال راه و روش های متفاوتی در طب مدرن دارد اما اگر دوست دارید از روش های ثابت شده سنتی استفاده کنید می توانید با یک ماده جادویی خالهای روی پوست صورت و بدن خود را محو کنید.
بازدید : 49,610 نفر

برداشتن خال های روی پوست صورت و بدن

خال های ریز و درشت قهوه ای روی پوست بدن و صورت تقریبا همه انسان ها وجود دارند . امروزه روش های نوینی برای برداشتن خال در طب مدرن وجود دارد با این حال برخی ترجیح می دهند از روش های طبیعی و خانگی برای از بین بردن خال های قهوه ای استفاده کنند. خال ها ممکن است هر جای بدن ضاهر شوند چه کوچک چه بزرگ و فرقی به حال ما ندارد چون معلوم نمیشوند؛ ولی خال صورت کمی متفاوت است؛ خال صورت میتواند هم باعث زیبایی شود هم میتواند سلب زیبایی کند. اگر فکر میکنید خال صورت شما از باعث شده تا از زیبایی شما کاسته شود، در ادامه با ما همراه باشید تا روش های برداشت خال در منزل را به شما یاد بدهیم.

از بین بردن خال های صورت

از بین بردن خال های صورت روش های مختلفی دارد . یکی از این روش ها لیزر است . یکی از راههای از بین بردن خال های صورت استفاده از داروها و مواد گیاهی است . در این پست از مجله پزشکی آسان طب چهار روش برای از بین بردن خال های صورت با کمک عسل را برایتان بیان میکنیم . پیشنهاد میکنیم امتحان کنید . چون مواد گیاهی اگر سودی برای پوست نداشته باشد ضرری هم نخواهد داشت .

برداشتن خال

بهترین روش خانگی برای برداشتن خال های ریز و درشت

روش اول برای از بین بردن خال های صورت

یک روش برای برداشتن خال های صورت اینست که هر روز صبح ، بعد از بیدار شدن از خواب مقداری عسل خالص روی خالهایتان بمالید . شبها قبل از خواب هم همین کار را باید حتما انجام دهید. همه میتوانند از این روش استفاده کنند . فقط باید یادتان باشد که این کار را باید پیاپی انجام دهید . اگر بین ان وقفه بیندازید و مجددا ادامه دهید فایده ندارد .

روش دوم برای از بین بردن و برداشتن خال های صورت

روش دوم برای از بین بردن خال های صورت اینست که مقداری عسل روی خال مورد نظرتان بمالید و بصورت دوران ماساژ دهید. در این روش برخلاف روش بالا باید یک چسب زخم هم روی آن قرار دهید تا در طول روز مرطوب بماند. از این روش از بین بردن خال را هر روز فقط یکبار انجام دهید زیرا تکرار مجدد آن در طول یکروز ممکن است باعث تحریک و حتی التهاب پوستتان شود. پس عسل را فراموش نکنید .

روش سوم برای برداشتن خال های صورت

روش سوم بدین شرح است که هر شب یک حوله را با آب گرم خیس کنید و آن را روی خالتان بگذارید . اکنون برای مدت 15 تا 30 ثانیه حوله را محکم روی پوستتان فشار دهید. این کار باعث می شود که منافذ پوست و خال باز شود و در نتیجه عسل بیشتر جذب شود . بعد حوله را بردارید و مقداری عسل خالص را روی خال بمالید و روی آن را با چسب زخم بپوشانید تا عسل به جایی مالیده نشود .

برداشتن خال

نسخه های عسلی برای برداشتن خال

روش چهارم برای برداشتن خال های صورت

روش چهارم به این شرح است که مقداری عسل را حدود 15 تا 20 ثانیه در ماکروفر گرم کنید . سپس با استفاده از انگشت اشاره و انگشت میانی کمی از این عسل گرم شده را برداشته و با قدرت روی خالتان بمالید. گرم کردن عسل هم مثل استفاده از حوله گرم باعث باز شدن منافذ می شود. در نتیجه کم کم خالتان از بین میرود .

برداشتن خال , محو کردن خال صورت و بدن با عسل

4.1230
برگرفته از آسان طب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 188 42
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف