نمناک اخباراقتصاد نحوه برداشت وجه تا سقف 500 هزار تومان از عابربانک
برداشت وجه ، پین پد
دارندگان کارت های عضو شبکه شتاب با همراه داشتن کارت شناسایی ملی در هر یک از شعبات بانک ها و موسسات اعتباری می توانند درخواست برداشت وجه نقدی تا پانصد هزار تومان را از درون شعبه داشته باشند.
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396

سقف 500 هزار تومانی برداشت وجه از عابر بانک ها اجرایی شد

یکی از بخشنامه های بانک مرکزی که بسیاری از شهروندان از آن اطلاع چندانی ندارند این است که می توان روزانه تا 500 هزار تومان از کارت های عضو شتاب برداشت وجه کرد.

البته این برداشت وجه به این مقدار از طریق خودپرداز ها نبوده و تنها با داشتن کارت شناسایی ملی امکان پذیر است.
 
هم اکنون برداشت روزانه از خودپردازها برای هر یک از کارتهای عضو شبکه شتاب تا مبلغ 200 هزار تومان مجاز است.
 
برداشت وجه

برداشت وجه بیش از 200 هزار تومان

 دارندگان کارت های عضو شبکه شتاب با همراه داشتن کارت شناسایی ملی در هر یک از شعبات بانک ها و موسسات اعتباری می توانند درخواست پرداخت نقدی تا پانصد هزار تومان را از درون شعبه داشته باشند.
این نکته از آنجا حائز اهمیت است که دارنده کارت شتابی از بانکی که حسابی در آن دارد نیز می تواند برداشت وجه کنند. این عمل توسط دستگاهی در داخل شعبات بانک به نام دستگاه " پین پد " میسر است و دارنده کارت شتابی با ارائه کارت شناسایی و احراز هویت توسط کارمند بانک می تواند تا 500 هزار تومان از بانک مورد نظر که هیچ حسابی نیز در آن ندارد دریافت کند.
به نوشته اخبار بانک، البته این خدمت کارمزدی به میزان 1000 تومان را برای دارنده کارت خواهد داشت و به طور خودکار از کارت برداشت و به حساب بانک منظور می شود. بسیاری از شهروندان و سپرده گذاران دارنده کارت از این خدمت اطلاع ندارند. 

نحوه برداشت وجه تا سقف 500 هزار تومان از عابربانک

نحوه برداشت وجه تا سقف 500 هزار تومان از عابربانک
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از بنکر-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف