نمناک فرهنگ و هنرچهره ها برد پیت خواستار حضانت هر 6 فرزند خود شد
برد پیت ، آنجلینا جولی
برد پیت درخواست جدیدی مبنی بر سرپرستی مشترک فرزندانش با آنجلینا جولی به دادگاه ارائه داد و سنگی پیش پای آنجلینا جولی انداخت.
بازدید : 2,471 نفر

تلاش برد پیت برای کسب حضانت فرزندانش

آنجلینا در بیستم سپتامبر تقاضای طلاق و سرپرستی هر 6 فرزند خود را که بین 8 تا 15 سال سن دارند را به دادگاه ارائه داده بود. اما اکنون، برد پیت تقاضا کرده تا هر دو آنها در سرپرستی این کودکان نقش داشته باشند.

برد پیت با ارائه یک دادخواست جدید به دادگاه، خواستار حضانت مشترک فرزندانش با آنجلینا جولی شد

این زوج سرشناس شش فرزند دارند که کوچکترین آن ها هشت ساله و بزرگترین شان 15 ساله است. آنجلینا جولی 20 سپتامبر با ارائه دادخواست طلاق از دادگاه خواسته بود که سرپرستی فرزندان را به او واگذار کند.

برد پیت

اختلافات برد پیت و آنجلینا جولی

از آغاز رسانه ای شدن این جدایی تاکنون اختلاف بر سر حضانت فرزندان بزرگترین اختلاف پیش آمده میان بازیگران فیلم «آقا و خانم اسمیت» است. جدایی پیت و جولی به رویدادی در یک پرواز خصوصی در میانه ماه سپتامبر بازمی گردد. مسئولان امر نیز در حال تحقیق درباره اعمال پیت در آن پرواز هستند.

پیت و جولی در حال حاضر به صورت موقت درباره حضانت فرزندان به توافق رسیده اند. براساس این توافق تا زمانی که آژانش بهزیستی کودکان لس آنجلس در حال تحقیق هستند، برد پیت اجازه دارد فرزندانش را ملاقات کند.

نتیجه این تحقیقات روی رای دادگاه تاثیر به سزایی خواهد داشت. البته دادگاه در چنین مواردی بیشتر تمایل دارد که حضانت را به صورت مشترک اعطا کند.

در دادخواستی که پیت برای حضانت فرزندانش به دادگاه ارائه کرده است، هیچ نکته ای درباره دلیل جدایی زوج سرشناس وجود ندارد. پیت تنها به اختلافات حل نشدنی اشاره کرده و درباره نحوه تقسیم دارایی هایشان نیز حرفی به میان نیاورده است. او از روز 15 سپتامبر به عنوان روز جدایی خود از جولی نام برده که درست یک روز پس از مجادله میان پیت و مداکس فرزندخوانده 15 ساله اش در هواپیما است.

این زوج چندی پیش خانه شان در نیواورلئان را به قیمت 4 میلیون و 900 هزار دلار فروختند.

برد پیت خواستار حضانت هر 6 فرزند خود شد

برد پیت خواستار حضانت هر 6 فرزند خود شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف