نمناک ورزشفوتبال استقلال می تواند قهرمان لیگ برتر باشد؟!
استقلال ، استقلال منصوریان
علی جباری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر منصوریان با این بازیکنان و به دور از حاشیه به راهش ادامه دهد، استقلالی تاریخی ساخته می شود و حتی میتواند به قهرمانی لیگ برتر دست یابد.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395

استقلال منصوریان تاریخی میشود

تیم فوتبال استقلال تهران با علی منصوریان فصل را در شرایط سختی شروع کرد اما با پیشرفت چشمگیری این روزهای لیگ برتر را سپری میکند . تیم جوان منصوریان با پیروزی های پی در پی جان تازه ای گرفته و اگر خوب پیش برود حتی میتواند به قهرمانی لیگ برتر هم امیدوار باشد.

تشریح شرایط این روزهای استقلال از زبان یک پیشکسوت

علی جباری در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی در خصوص تساوی تیم فوتبال استقلال مقابل سیاه جامگان در هفته بیست وسوم لیگ برتر اظهار داشت:انتظار می رفت استقلال با توجه به بازی های اخیر خود این تیم را هم شکست دهد ولی سیاه جامگان بازی بسته ای را انجام داد تا از گلی که زده محافظت کند.

وی ادامه داد:نیمه اول بازی روانی را شاهد بودیم و استقلال هم موقعیت های زیادی داشت که نتوانست از آنها نهایت استفاده را ببرد و در اواخر نیمه اول هم گل خورد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد:در نیمه دوم بازی بازتری را از بازیکنان منصوریان  دیدیم. آنها تاکتیک خوبی را برای نزدیک شدن به دروازه سیاه جامگان استفاده کردند و توانستند یک گل به ثمر برسانند و با حداقل امتیاز از میدان خارج شوند.
استقلال

استقلال اگر خوب پیش برود میتواند تا قهرمانی هم برسد

جباری خاطرنشان کرد:بازیکنان استقلال جوان هستند و باید تجربه کسب کنند که این تجربه هم با بازی کردن مقابل تیم های مختلف به دست می آید. مطمئن هستم اگر استقلال با این بازیکنان و بدون حاشیه به راهش ادامه دهد، استقلالی تاریخی ساخته می شود.

وی در مورد ادامه راه استقلال در لیگ برتر تصریح کرد:ورزش فوتبال مشخص شده نیست و معلوم نیست چه اتفاقی قرار است رخ دهد. اگر پرسپولیس در صدر جدول در 2 بازی گیر کند، امتیاز از دست می دهد و به رتبه های پایین تر سقوط می کند و استقلال می تواند از این فرصت استفاده کرده و به صدر برسد.


جباری در پایان گفت:نمی توان گفت استقلال می تواند قهرمان لیگ برتر باشد ولی دور از ذهن هم نیست. استقلال حریف های سرسختی برای رسیدن به صدر لیگ برتر و راه دشواری دارد.

استقلال می تواند قهرمان لیگ برتر باشد؟!

استقلال می تواند قهرمان لیگ برتر باشد؟!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف