نمناک ورزشفوتبال برف بازی عابدزاده و علی دایی + عکس
علی دایی ، تمرین نفت تهران
احمدرضا عابد زاده که دوستی دیرینه ای با علی دایی دارد در تمرین امروز نفت تهران حضور یافت و با سرمربی نفتی ها دیدار کرد.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395
بازدید : 1,827 نفر

دیدار عابدزاده با علی دایی در روز برفی

دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایران که یکی از بازیکنان تیم دوست داشتنی 98 محسوب می شود، امروز با حضور در زمین صنایع دفاع و محل تمرین نفت تهران با علی دایی دیدار و گفتگو کرد و لحظاتی را تماشاگر تمرین این تیم بود.

 تمرین در زمین برفی باعث شد تا فضای جالب توجهی به وجود آید و عابدزاده در کنار علی دایی و محسن خلیلی به شوخی بپردازند و یاد گذشته را زنده کنند.

عقاب فوتبال ایران در صبح یک روز برفی به تمرین نفت تهران رفت و با دایی دیدار کرد. البته نفتی ها چون همیشه بهزاد غلامپور را در کادر علی دایی دارند و قرار هم نیست در شرایطی که بهزاد سخت درگیر شرایط پسر بیمارش است، او را تنها بگذارند. ولی عابدزاده که این روزها بیشتر وقتش در عباس آباد شمال و همبرگر فروشی اش می گذرد، برای چه به دیدار دایی رفته بود؟

علی دایی و عابدزاده

علی دایی و احمدرضا عابدزاده 

احمدرضا عابدزاده و علی دایی در سال های فوتبال ملی شان تقریبا همیشه حکم دو سلطان در یک اقلیم را داشتند. دایی همیشه دوست داشت نفر اول باشد و این همان ویژگی احمدرضا هم بود. شاید آنها در تمام آن ایام بر سر تنها مسئله خارج از زمینی که توافق داشتند، انتقاد شدیدشان از فدراسیون فوتبال برای فرستادن مهدی پاشازاده به بازی تیم منتخب جهان، قبل از بازی 98 فرانسه بود و بعدش خیلی با هم روی خوشی نداشتند تا فوتبال احمدرضا تمام شد و بازوبند به دایی رسید.

این روابط سرد به جایی رسید که دایی در روز ورودش به پرسپولیس به همکاری با احمدرضا پایان داد و او را به خانه فرستاد و تقریبا بعد از آن دیگر عابدزاده مربی دروازه بانی جدی در لیگ ایران نداشته است.این دو اما سال قبل و به واسطه پادرمیانی رفیق مشترک شان محمد رجبی با هم صمیمی تر از قبل شدند و حتی دایی در فست فودش در ارگ تهران برای عابدزاده مراسم تولد گرفت. حالا عابدزاده گفته که به دیدن علی دایی رفته تا به پاس مراسم تولدی که چند ماه قبل برایش گرفته بود، تشکر کند. البته نزدیک ترها به عابدزاده اعتقاد دارند او دوباره به زودی به آمریکا می رود و مدتی طولانی دور از ایران است و این حضور سر تمرین تیم دایی، برای خداحافظی بوده است!

برف بازی عابدزاده و علی دایی + عکس

برف بازی عابدزاده و علی دایی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف