نمناک سبک زندگیموفقیت اصل مهم برقراری ارتباط با مخاطب نوشته هایمان
برقراري ارتباط ، افزایش قدرت نوشتن
نوشتن یکی از راه و روش های برقراری ارتباط با مخاطب است ، مخاطبی که شما در ذهن اهدافی برای ایجاد ارتباط با او می پرورانید پس با یادگیری چند ترفند عالی باشید.

 برقراری ارتباط مناسب با خواننده نوشته هایمان

ما معنای قدرت برقراری ارتباط را مانند برنده شدن در انتخابات کارها و دوستی و غیره می دانیم این مهارتی است که در هر موقعیتی باعث موفقیت میشود .به طور کلی می شود گفت که این مهارت میتواند زندگی شما را تغییر دهد هنوز ما ماهر نمی باشیم و می توانیم برای ماه ها تمرین داشته باشیم اما چه چیزی ما را از استعداد و نبوغ خود جدا می کند را نمی دانیم

برقراری ارتباط (در سطوح بالا):

در این مقاله ما در جستجوی استراتژی هایی در این زمینه از نکاتی خواهیم گفت که شما را در عرض 5 دقیقه به این ارتباط خواهند رساند. ما اکثر نویسندگان گویندگان و مجریان موفق را تحلیل نموده ایم و استراتژی آنها را در دو موضوع زیر یافته ایم:

  1. تمرکز بر روی چیزهای مهم
  2. کسب اطلاعات مهم

تمرکز تمرکز تمرکز

برقراری ارتباط

روش های موثر برای برقراری ارتباط با مخاطب نوشته هایمان

نکته بسیار مهم که تمام افراد موفق در هر شرایطی از آن استفاده می کند تمرکز است.

امروزه دامنه توجه مردم بسیار کوتاه است اگر آنها تلاش فوق العاده ای برای فرایند بعضی چیزها بکنند ممکن است چیزهای با ارزش تری را از دست بدهند.

چگونه چیزی را که در ذهن داریم بیان کنیم :

یک ارتباط زمانی دارای ارزش بالایی است که محتوایش با ارزش باشد و نویسنده آن بر روی محتوای آن متمرکز شده باشد ما دقیقاً می دانیم که مخاطبانمان چه چیزی را می خواهند و اگر چیزی مورد علاقه آنها نباشد به راحتی آن را کنار می گذارند.

پیشرفت به وسیله ارقام

اگر در یک مقاله تعداد کلمات را از 80 به 55 برسانیم (حدودا 36 درصد پیشرفت)در حالی که هیچ پیام مهمی را حذف نکرده ایم زمان کمتری را هدر داده ایم به شخصی که مقاله را می خواند احساس خوبی دست می دهد

پس ما می توانیم یک مقاله ای که خواندن آن 30 دقیقه طول می کشد را با کمی ویرایش آن را به 20 دقیقه تبدیل کنیم بدون اینکه نکات مهم حذف شوند.

زمانی که ما متمرکز به ایجاد یک ارتباط جذاب می شویم باید این نکات را رعایت کنیم:

  1.  کمی تلاش کنیم
  2. احساس کنیم که زمان به خوبی استفاده شده است
  3. مخاطبان ترجیح به گوش دادن مقاله ساده و صریح ما بدهند

آیا می خواهی بهترین ارتباط را داشته باشید؟

اگر می خواهید باید تمام نکات بالا را به ترتیب انجام بدهید. جزئیات کوچک تفاوت های میان خوب و عالی ایجاد می کند پس همیشه سعی کنید عالی باشید.

اصل مهم برقراری ارتباط با مخاطب نوشته هایمان

اصل مهم برقراری ارتباط با مخاطب نوشته هایمان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف