نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی برق لب زدن قلق داره
برق لب ، زیباتر شدن لبها
یکی از محصولات آرایشی برای زیبایی لبها و حتی رژلب ، برق لب است . استفاده از این وسیله ی زیبایی فوت و فنی دارد که برای داشتن یک آرایش بی نقص باید رعایت کرد.

فوت و فن های لاز برای زیبایی لبها با برق لب زدن

زیبایی لبها با آرایش بستگی به استفاده درست و دقیق از لوازم آرایشی مخصوص لب دارد. برق لب یکی از محصولات پرطرفدار آرایشی است، و یاد گرفتن فوت و فن استفاده از آن اصلا کار سختی نیست! به یاد داشته باشید که برق لب با رژ لب تفاوت دارد! پس یادگیری استفاده از آن مهم است.

برق لب

روش های حرفه ای برق لب زدن

از مرطوب کننده استفاده کنید

لب های خشک لب های مناسبی برای رژلب و برق لب زدن نیستند. پس قبل از هرچیز از نرم، مرطوب و لطیف بودن لب های خود اطمینان حاصل کنید. مالیدن یک لایه نازک مرطوب کننده روی لب های خود قبل از مالیدن بَرق لب، بهترین راه برای فوق العاده به نظر رسیدن لبهایتان است. این یکی از ترفندهای اولیه زدن برق لب است.

برق لب همراه با رژلب

آیا می دانستید که می توان برق لبهای رنگی را همراه با رژ لب کشید؟ این کار نه تنها رژلب شما را جلوه دارتر میکند بلکه درخشندگی و براقی خاصی به لب هایتان می بخشد. پس ابتدا رژ لب موردعلاقه تان را بزنید و بعد با بَرق لب آن را درخشنده تر کنید.

از میانه ی لب ها شروع کنید

این را می دانیم که باید رژ لب را روی قوس لب از چپ به راست کشید حالا یکی از جالب ترین ترفندهای زدن برق لب این است:با برق لبتان یک نقطه درست در وسط لبتان ایجاد کنید، سپس برق لب را از این نقطه پخشش کنید. با این عمل روکشی صاف، براق و یکدست به لبانتان خواهید بخشید.

تنها یک لایه ی نازک برق لب بزنید

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بسیاری از خانم ها مرتکب می شوند استفاده بیش از حد از برق لب برای پر نشان دادن لب هایشان است. خانم ها لطفا توجه داشته باشید که برای براق کردن و درخشنده کردن لب هایتان یک لایه ی نازک از بَرق لب هم کافی است.

برق لب زدن

نکات مهم برق لب زدن برای زیبایی رژل لب و لبها

 

رژ لبتان را براق کنید

این مورد تقریبا شبیه همان چیزی است که در بالا ذکر کردیم. به هرحال شما می توانید از برق لبهای بی رنگ و شفاف هم استفاده کنید. اگر می خواهید تنها مقدار کمی لبهایتان را براق کنید از برق لبهای شفاف و بی رنگ استفاده کنید. قول می دهیم با این روش لب هایتان برجسته تر خواهد شد!

 

بیش از اندازه برق لب نزنید

به یاد دارید که گفتیم یک لایه نازک بَرق لب بکشید؟ اگر استفاده هر روزه دارید و می خواهید در تمام طول روز لبهایتان براق باشد باید بیشتر به این نکته توجه داشته باشید.حتی اگر در تمام طول روز هم بَرق لب میزنید باز هم به یاد داشته باشید که فقط یک لایه ی نازک بکشید.

برق لب حجم دهنده

بعضی خانم ها از کوچکی لب هایشان ناراضی اند و تمایل زیادی هم به بوتاکسندارند. راه حل مناسب این خانم ها استفاده از برق لبهای حجیم کننده است. یک نقطه در میانه ی لب ها و سپس امتداد آن نقطه از طرفین. این کار راز داشتن لب هایی پرتر و براق تر است.

برق لب , روش های زیباتر شدن لبها با لوازم آرایش

برق لب زدن قلق داره
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از آرایشیک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف