نمناک اخبارسیاست ساعت پخش برنامه امروز نامزدهای ریاست جمهوری
برنامه نامزدها ، کاندیداهای ریاست جمهوری
برنامه تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری امروز 23 اردیبهشت ماه پخش میشود, ساعت پخش و شبکه برنامه نامزدها را در ادامه مشاهده کنید.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396

برنامه تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری

برنامه های تبلیغاتی مصطفی هاشمی طبا، حسن روحانی، سید ابراهیم رییسی، اسحاق جهانگیری، محمد باقر قالیباف و سید مصطفی آقا میرسلیم - نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری - امروز شنبه (23 اردیبهشت ماه) به روی آنتن شبکه های مختلف تلویزیونی و رادیویی می رود.

برنامه نامزدها

برنامه نامزدهای ریاست جمهوری

 طبق جدول پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدها، رادیو «معارف» گفت وگوی حسن روحانی را ساعت 18 به روی آنتن می برد. همچنین رادیو «جوان» گفت وگوی حسن روحانی را ساعت 19 پخش می کند.
 
ابراهیم رییسی در برنامه «پاسخ به سوال جوانان» که ساعت 19:10 از شبکه «سه سیما» پخش می شود، سخن می گوید. گفت وگوی ضبط شده حسن روحانی نیز ساعت 21:30 از شبکه «خبر» پخش می شود.
مستند محمد باقر قالیباف ساعت 22 روز شنبه از شبکه «یک سیما» به روی آنتن می رود و تکرار این برنامه نیز ساعت 1:30 دقیقه بامداد روز یکشنبه از شبکه «جام جم» پخش می شود.
 
گفت وگوی ویژه خبری محمدباقر قالیباف ساعت 22:45 دقیقه از شبکه «دو سیما» به روی آنتن می رود و این برنامه همزمان از رادیو «ایران» هم پخش می شود.
 
رادیو «پیام» نیز آیتم های تبلیغاتی نامزدها را به شرح، مصطفی هاشمی طبا ساعت 10:30 دقیقه، ابراهیم رییسی ساعت 11، محمد باقر قالیباف ساعت 12، مصطفی آقا میرسلیم ساعت 15، حسن روحانی ساعت 15:30 و اسحاق جهانگیری ساعت 17 به روی آنتن می برد.

ساعت پخش برنامه امروز نامزدهای ریاست جمهوری

برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف