نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ساخت فصل سوم برنامه دورهمی با مهران مدیری ؟!
برنامه دورهمی ، فصل سوم برنامه دورهمی
در حالی که مهران مدیری پیش از این اعلام کرده بود که برنامه دورهمی فصل سوم نخواهد داشت اما خبرهایی از رایزنی برای جلب رضایت این مجری سرشناس برای ساخت فصل سوم دورهمی به گوش میرسد.
تاریخ انتشار : 20 مهر 1396

فصل سوم برنامه دورهمی در راه است

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی از برنامه پرمخاطب شبکه نسیم بود که پیش از فرارسیدن ماه محرم به اتمام رسید . مهران مدیری مجری برنامه دورهمی بعد از پایان دورهمی اعلام کرد که قصد ساخت فیلمی در سینما را دارد و برنامه دورهمی به فصل سوم نمیرسد اما این روزها خبرهایی از رایزنی با مهران مدیری برای ساخت فصل سوم برنامه دورهمی به گوش میرسد.

آیا فصل سوم برنامه دورهمی ساخته میشود

در حالی که گفته شده بود ادامه برنامه دورهمی با مهران مدیری منتفی شده و او در تدارک ساخت یک فیلم سینمایی است اما شنیده ها حکایت از بازگشت مدیری به شبکه نسیم دارد.

مهران مدیری در برنامه دورهمی

رایزنی صدا و سیما با مهران مدیری برای ادامه برنامه دورهمی

گفته می شود مسئولان صدا و سیما مشغول رایزنی با مدیری برای جلب رضایت او برای ساخت سری جدید دورهمی هستند و این احتمال وجود دارد که مهران مدیری با یک تیم تهیه و تولید جدید به زودی تولید سری تازه این برنامه پر مخاطب را برای شبکه نسیم آغاز کند.

ساخت فصل سوم برنامه دورهمی با مهران مدیری ؟!

ساخت فصل سوم برنامه دورهمی با مهران مدیری ؟!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از سینما دیلی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف