نمناک ورزشفوتبال برنامه “برنامه فوتبال 120” تعطیل شد
برنامه فوتبال 120 ، برنامه فوتبال 120 عادل فردوسی پور
“برنامه فوتبال 120” که از برنامه های تخصصی رشته فوتبال بود و از شبکه ورزش پخش میشد و تهیه کنندگی آن را عادل فردوسی پور بر عهده داشت به دلیل مشکلات مالی تعطیل شد.

دلیل تعطیلی برنامه فوتبال 120

این برنامه که شخص عادل فردوسی پور تهیه کنندگی اش را برعهده داشت، بدلیل عدم تامین منابع مالی از سوی سازمان صداوسیما و مشکل بی پولی دیگر روی آنتن نخواهد رفت.

برنامه فوتبال 120

برنامه فوتبال 120

برخی از عوامل اصلی این برنامه به نزدیکان خود گفته اند که مدتهاست حقوقی بابت کار خود دریافت نکرده اند و فقط بخاطر خود عادل کار کرده اند اما این هفته رقم بدهی های شبکه ورزش به گروه تهیه این برنامه آنقدر بالا رفته بود که پخش آن چندان منطقی به نظر نمی رسید.

بر همین اساس می توان گفت که اکثر قریب به اتفاق برنامه های شبکه ورزش، چنین وضعیتی دارند و مدتهاست که زمزمه تغییر مدیر شبکه به گوش می رسد اما بعید است این معضلات مالی با تغییر مدیر شبکه حل شود. در حال حاضر چهره های سرشناس دیگری مثل مزدک میرزایی و پیمان یوسفس هم مبالغ هنگفتی از این شبکه دیجیتالی طلب دارند و تمایلی به ادامه همکاری با این کانال ندارند

برنامه فوتبال 120 ، علت تعطیلی برنامه فوتبال 120

برنامه “برنامه فوتبال 120” تعطیل شد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از جام /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف