برنامه ماه عسل

تغییرات مهم در برنامه ماه عسل سال 96 + عکس

تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48121زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه ماه عسل هر سال در ماه مبارک رمضان در ساعات قبل از اذان مغرب با اجرای خوب احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه میرود که باید دید برنامه ماه عسل سال 96 با چه تغییراتی همراه است.

برنامه ماه عسل امسال با تغییراتی همراه است

برنامه ماه عسل ویژه برنامه ای است که هرسال در ماه مبارک رمضان با اجرای موفق احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه سیما میرود و در واقع به جزء جدانشدنی مردم و تلویزیون در ماه رمضان بدل شده است. برنامه ماه عسل طرفداران زیادی دارد که هر سال با انتقادهای درست خود سازندگان این برنامه را در بهبود کیفیت یاری میکنند. حالا با نزدیک شدن به ماه رمضان مردم منتظرند که ببینند چه تغییراتی در برنامه ماه عسل امسال رخ میدهد.

ویژگی ها منحصر به فرد برنامه ماه عسل امسال

احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل این روزها در مقدمات ساخت ویژه برنامه ماه مبارک رمضان برای شبکه سه سیما به سر می برد.
هر سال با فرارسیدن ماه مبارک رمضان شبکه های مختلف سیما برنامه های مختلفی را برای مخاطبان خود در نظر می گیرند.

در این میان برنامه هایی وجود دارند که به شکل ثابت هر سال روی آنتن شبکه های مختلف می روند و از این جهت با فرارسیدن ماه میهمانی خداوند، مخاطبان تلویزیون انتظار آغاز این برنامه ها را می کشند.

یکی از برنامه های پرمخاطب تلویزیون در ماه مبارک رمضان برنامه " ماه عسل" است که با دعوت از افراد مختلف تلاش می کند به دغدغه های اشخاص مختلف جامعه در قشرهای متفاوت بپردازد.

یکی از ویژگی های مثبت برنامه تلویزیونی " ماه عسل" توجه به جزئیات مختلف این برنامه از جمله تیتراژهای آغاز و پایان برنامه است.

علیخانی هر سال برای تیتراژهای ابتدایی و پایانی "برنامه ماه عسل" خواننده های مختلفی را انتخاب می کند و در عین حال به این موضوع توجه دارد که تنوع در بین خواننده های انتخابی وجود داشته باشد.

همچنین احسان علیخانی در طول سال برنامه دیگری با عنوان " سه ستاره" را نیز در دست تهیه و تولید دارد که این برنامه به معرفی برترین های تلویزیون در حوزه های مختلفی همچون سریال ها، اجراها ، بازیگرهای زن و بازیگرهای مرد می پردازد.

برنامه ماه عسل

عکس احسان علیخانی در برنامه ماه عسل

به طور یقین علیخانی با تمام شدن برنامه " سه ستاره" این روزها مقدمات ساخت ویژه برنامه خود برای ماه مبارک رمضان را فراهم می کند.

باید دید که در ادامه "ماه عسل" تا چه اندازه شبیه به سری های قبل این برنامه در سال های گذشته است و آیا تفاوت قابل ملاحظه ای در فصل جدید این ویژه برنامه ماه مبارک رمضان در سال 1396 احساس می شود یا خیر؟!!

با نهایی شدن فعالیت گروه سازنده "برنامه ماه عسل" جزئیات بیشتری از این برنامه و همچنین همکاری خواننده ها برای تیتراژهای ابتدایی و پایانی آن مشخص می شود.

"برنامه ماه عسل" یک ویژه برنامه مخصوص ماه مبارک رمضان است که دراین ماه مبارک هر روز بعد از ظهر و پیش از اذان مغرب روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

تغییرات مهم در برنامه ماه عسل سال 96 + عکس

441
این مطلب مفید بود ؟338
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
برچسب :
وبگردی