برنامه نود

آغاز پخش برنامه نود از امشب

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1396کد مطلب : 53854زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور امشب 9 مردادماه 96 با هدف بررسی عملکرد تیم های فوتبال در هفته اول لیگ برتر روی آنتن میرود.

برنامه نود امشب ساعت 23 روی آنتن تلویزیون میرود

برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور یکی از پرطرفدارترین برنامه های تلویزیونی است که هر دوشنبه از شبکه سه سیما پخش میشود و به بررسی و تحلیل اتفاقات فوتبالی هفته گذشته دنیای فوتبال می پردازد.

برنامه نود با عادل فردوسی پور از امشب

برنامه نود امشب 9 مردادماه 96 با بررسی هفته اول لیگ برتر روی آنتن شبکه سه سیما میرود. طبق اعلام صدا و سیما این برنامه امشب ساعت 23 از شبکه سه سیما پخش میشود اما با توجه به ترافیک برنامه های شبکه سه سیما احتمال تغییر جزئی در زمان پخش این برنامه همیشه وجود دارد.

برنامه نود 18 ساله شد

 برنامه نود

عادل فردوسی پور مجری برنامه نود

برنامه 90 در سال 1378 کار خودش را شروع کرد و در روزهای اولیه، در یک استودیوی کاملاً معمولی ضبط و پخش می شد. برنامه 90 که کارش را ابتدا شنبه شب ها آغاز کرده و سپس به دوشنبه شب ها منتقل شد، با یک حرکت رو به جلو کمترین نشیبی را از خود به نمایش گذاشت و در تمام موارد این فرازها بودند که به جامعه فوتبال القا می شدند.

عادل فردوسی پور برای نخستین بار در 23 مرداد ماه سال 1378 برنامه نود را روی آنتن برد، برنامه ای که با وجود تمام نقایص و انتقادات کماکان در میان برنامه های ورزشی و حتی برنامه های مشابه در موضوعات دیگر بی رقیب به نظر می رسد.

 برنامه نود

برنامه نود با عادل فردوسی پور 18 ساله شد

برنامه نود به دلیل بررسی و نقد اتفاقات فوتبال ایران همواره یک برنامه جنجالی بوده است. این برنامه از بخش های متعددی چون خلاصه بازی ها ، مهمان ، کارشناسی ، پیام کوتاه و آنالیز فنی بازی ها تشکیل شده است و هر دوشنیه حوالی ساعت 22:30 از شبکه سه سیما پخش میشود.

آغاز پخش برنامه نود از امشب

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی