نمناک اخبارورزشی قرعه کشی جام حذفی در برنامه نود دیشب 21 اسفند
برنامه نود ، مشروح برنامه نود
آخرین برنامه نود در سال 96 با محوریت بررسی لیگ قهرمانان آسیا و مرور اتفاقات 12 ماه اخیر در 21 اسفند روی آنتن شبکه سه رفت.
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396

آنچه در برنامه نود 21 اسفند گذشت

برنامه 21 اسفند نود با محوریت بررسی بازی دوستانه تیم ملی ایران و قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 22:41 دوشنبه از شبکه سه روی آنتن رفت.

* مشروح قرعه کشی جام حذفی:

مدیران و نمایندگان باشگاه های سیاه جامگان، خونه به خونه، بادران، صنعت نفت، ملوان، گسترش فولاد، ایران جوان، نفت تهران، گل ابریشم، استقلال خوزستان و تراکتورسازی به استودیو آمدند و قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با حضور آنان برگزار شد.

قرعه کشی جام حذفی با کمک سعید فتاحی و احمدرضا عابدزاده برگزار شد و استقلال حریف نساجی مازندران شد و برنده بازی پرسپولیس و نفت تهران به مصاف بادران می رود. فهرست کامل مسابقات به شرح زیر است و تیم های میزبان در سمت راست قرار دارد:

برنامه نود

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در برنامه نود

تراکتورسازی - فجرسپاسی

ایران جوان بوشهر - گل ابریشم تهران

پرسپولیس / نفت تهران - بادران تهران

گسترش فولاد - اکسین البرز

نفت آبادان - داماش گیلانیان

ملوان - استقلال خوزستان

نساجی قائمشهر - استقلال تهران

خونه به خونه - سیاه جامگان

در صورت برتری مقابل نفت تهران و صعود پرسپولیس، میزبان بازی با بادران با قرعه کشی مشخص خواهد شد و در صورت راهیابی نفت تهران به دور بعد این تیم میزبان خواهد بود.

* مشروح برنامه نود:

در ابتدای برنامه سوال مسابقه نظرسنجی درباره میزبانی از مسابقات تیم ملی در شهرستان ها پخش شد.

کلیپ خلاصه ای از آن چه در برنامه امشب خواهیم دید پخش شد و شامل بخش های زیر بود:
قصه تیمی که 27 سال قبل اولین قهرمانی ایران بعد از انقلاب را رقم زد
تولد 78 سالگی باسابقه ترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران
17 دوره حضور مداوم و 500 تایی شدن 5 باشگاه در لیگ برتر
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی

خلاصه مسابقه دوستانه ایران و توگو با برتری دو صفر ملی پوشان در ورزشگاه آزادی پخش شد.

در رده بندی باشگاه ها براساس تعداد بازیکنانی که برای اولین بار در زمان کیروش تحویل تیم ملی دادند، پرسپولیس با 14 بازیکن صدرنشین است.

برنامه نود

خلاصه برنامه نود 21 اسفند

ایران در تمام ادوار حضور در جام جهانی قبل از جام جهانی با میزبان روبرو شده است.
خلاصه مسابقه تیم نوجوانان ایران در جام جهانی مقابل گینه و با برتری سه بر یک شاگردان چمنیان پخش شد.

ایران تنها تیم ملی عضو فیفا است که در تمام رده های جام جهانی از جمله فوتبال، فوتسال، جوانان، نوجوانان و ساحلی حضور دارد.

به مناسبت رسیدن به بازی 500 در لیگ برتر رکوردهای 5 تیم لیگ مرور شد. در ابتدا افتخارات و رکوردهای استقلال در تاریخ لیگ برتر پخش شد

گزارشی از انتخاب وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال و کارنامه عملکرد او پخش شد.

مرور عملکرد سایپا، با ثبات ترین تیم تاریخ لیگ برتر به عنوان دومین باشگاه 500 تایی لیگ پخش شد.

بخش نوستالژی این هفته به گفت وگو با ناصر ابراهیمی پیشکسوت فوتبال ایران و مرور قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در بازی های آسیایی پکن 1990 اختصاص داشت.

تصاویری به یاد ماندنی از تاریخ جام حذفی و قهرمانان ادوار گذشته پخش شد.

رکوردها و افتخارات پرسپولیس و بازگشت های به یادماندنی این تیم در تاریخ لیگ برتر مرور شد.

رکوردهای محمود یاوری باسابقه ترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران مرور شد.

برنامه نود

خلاصه برنامه نود 21 اسفند

گزارشی از جشن تولد محمود یاوری با حضور اهالی فوتبال و دوستان او در اصفهان و گفت و گو با این مربی قدیمی پخش شد.

آنالیز کیفیت فنی لیگ برتر و افزایش زمان مفید بازی در لیگ هفدهم نسبت به فصل قبل بخش بعدی بود.

عملکرد و افتخارات سپاهان، پرافتخارترین تیم لیگ برتر در ادامه به پخش رسید
 رکوردها و عملکرد ذوب آهن با سه نایب قهرمانی در تاریخ لیگ برتر در ادامه روی آنتن رفت.

برادران، رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی روی خط تلفنی آمد و درباره میزبانی مسابقه پدیده و ذوب آهن در ورزشگاه امام رضا صحبت کرد.
وی در این خصوص گفت:ما برای برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا مشکلی نداریم و یک ماه پیش توافق کردیم اینجا بازی انجام شود. همه کارها انجام شده، اما متاسفانه اخبار مختلفی می شنویم که موجب نگرانی ما می شود.
براداران ادامه داد:امروز آقای خوش نیت از فرمانداری مصاحبه کرد و اعلام کرد بازی باید در ورزشگاه ثامن برگزار شود. ایشان دو نکته را عنوان کرده اند و اول این که ورزشگاه نواقصی دارد. سوال ما این است مگر ورزشگاه ثامن نواقص ندارد؟ ورزشگاه امام رضا درجه A را دارد و کیفیت آن را آقای تاج تایید کرده است. دیگر این که گفتند هیات فوتبال باید 15 روز قبل از بازی به ما اطلاع می داد. ما هر هفته بازی داریم، چطور 15 روز قبل می توانیم خبر بدهیم؟ به نظرم آقای خوش نیت نظر شخصی خودش را گفته چون جلسه شورای تامین برگزار نشده است و و این نظر آقای فرماندار نیست.
رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی ادامه داد:باشگاه پدیده در کورس قهرمانی است و در رده دوم جدول است و نیاز به حمایت و تماشاگر دارد. اگر تیم در وسط جدول بود چنین دغدغه هایی نداشتیم. ورزشگاه ثامن واقعا خیلی دور است و ما در آنجا مهمان حساب می شویم. شورای تامین ما بسیار توانمند است و در بسیاری از مواقع یک یا دو روز قبل از هر اتفاق تشکیل جلسه می دهد و تصمیم می گیرد و نمی دانم چرا این فصل صحبت از هماهنگی 15 روز پیش از بازی شده است.

نتایج و گلهای هفته هفتم لیگ دسته اول باشگاه های کشور به پخش رسید.

درگیری شدید بین اعضای تیم های امید نفت اهواز و ملی حفاری اهواز بخش بعدی بود که پخش شد.

خوش نیت معاون سیاسی امنیتی فرماندار مشهد در ادامه روی خط آمد و دلایل مخالفت این نهاد با برگزاری بازی پدیده در ورزشگاه امام رضا را عنوان کرد.
وی در این باره گفت:نمی شود ملاحظات امنیتی و ایمنی را کنار گذاشت و فرایندی که باید طی شود را نادیده گرفت. دستورالعملی وجود دارد که دوستان هیات فوتبال باید رعایت کنند و 15 روز قبل محل برگزاری بازی را جهت هماهنگی اعلام کنند.
خوش نیت در پاسخ به اینکه با این وجود آیا حاضر به همکاری برای برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا هستند گفت:اگر دوستان نیروی انتظامی موافقت کنند و بتوانند امنیت را برقرار کنند مشکلی نیست. فلسفه وجودی این 15 روز همین هماهنگی دستگاه های مخلتف برای تامین امنیت مسابقه است و این روند باید به صورت اصولی و با نامه نگاری طی می شد نه اینکه در رسانه ها عنوان شود و با فشار افکار عمومی کار جلو برود.
خوش نیت در پایان گفت:ما تلاش می کنیم کمک کنیم ولی قول 100 درصد نمی دهیم. قبلا گفتیم محل برگزاری بازی ورزشگاه ثامن است اما باز هم فردا پیگیری می کنیم تا به نتیجه برسیم.

تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه از روی سایت نود مرور شد و با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت 1:24 دقیقه سه شنبه به پایان رسید. در نهایت با شرکت یک میلیون و 686 هزار نفر در نظرسنجی، 88 درصد موافق برگزاری بازی های دوستانه تیم ملی در شهرستان ها بودند و 12 درصد نظر مخالف داشتند.

برنامه نود

نتیجه نظرسنجی برنامه 90 دیشب

قرعه کشی جام حذفی در برنامه نود دیشب 21 اسفند

قرعه کشی جام حذفی در برنامه نود دیشب 21 اسفند
: امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از برنامه نود -/ ر
این مطلب مفید بود ؟
1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف