6 سوتی وحشتناک و منفی برنامه نود

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67517زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاف برنامه نود در پخش شعار فوق منشوری هواداران سپیدرود به سوژه شبکه های اجتماعی بدل شد.

گاف های عجیب برنامه نود

جام نیوز:برنامه نود بار دیگر حماسه ساز شد. پخش یک شعار فوق منشوری از هواداران سپیدرود در آیتمی که به این تیم اختصاص یافته بود، حالا سوژه شبکه های اجتماعی شده است.

این البته نخستین بار نیست که برنامه نود از این دست گاف ها می دهد، اما نکته شگفت آور در مورد این اشتباه آن است که آیتم مذکور به طور ضبطی تهیه شده بود و کاملا این فرصت وجود داشت که مسوولان برنامه و شبکه آن را حذف کنند.

گویا همه تمرکز آقایان روی «بازبینی» آیتم هاست، در حالی که گاهی «بازشنوایی» الفاظ رد و بدل شده اهمیت بیشتری دارد!

سوتی برنامه نود

 

 1- بی گمان یکی از عجیب ترین جملات تاریخ برنامه نود را محمود یاوری به زبان آورد. سرمربی پیشین استیل آذین در توضیح علل ناکامی های تیمش جمله ای گفت که عادل فردوسی پور و میلیون ها بیننده را در بهت و حیرت فرو برد. یاوری با اشاره به مشکلات اخلاقی برخی شاگردانش حسابی سروصدا به پا کرد. اگر آن زمان شبکه های اجتماعی به اندازه امروز وسیع بود، بی گمان یک طوفان شگفت انگیز راه می افتاد. 

2- تماس های تلفنی محمد مایلی کهن با برنامه نود در خیلی از موارد، جنجالی و پرحاشیه از آب در می آمد. در مشهورترین نمونه، یک شب مایلی کهن به وضوح نام یک خواننده مشهور آن طرف آبی را آورد و گفت همیشه به او علاقه منده بوده و هست و اصلا در جوانی به خاطر این خواننده ریش می گذاشته! از آن شب به بعد دیگر خبری از مایلی روی آنتن نود نشد که نشد. 
3- شبی که حسین کازرانی میهمان برنامه نود، مشغول ذکر یک خاطره قدیمی شد و در بخشی از آن، نام قدیمی بندر انزلی را به زبان آورد. بلافاصله بعد از این اتفاق فردوسی پور به شکل سریع و با مزه ای کلمه «انزلی» را به زبان آورد و جمله مدافع سال های دور تیم ملی کشورمان را اصلاح کرد. 
 
4- ماجرای بلیت فروش ورزشگاه انزلی هم حسابی تاریخی شد. چند سال قبل عوامل برنامه نود برای تهیه آیتمی ویژه از بازی حذفی پرسپولیس و ملوان به شمال کشور سفر کرده بودند. قرار بود بلیت فروشی برای آن بازی از ظهر شروع شود، اما باجه استادیوم از ساعات اولیه صبح این کار را آغاز کرد. وقتی در این مورد از پیرمرد بلیت فروشی سوال شد، او با لهجه غلیظ عبارت وحشتناکی را به کار برد که شاید مودبانه ترین معادلش اصطلاح «شیر تو شیر» باشد. کلیپ این سوتی عجیب در آن زمان حسابی گل کرد.
سوتی عادل فردوسی پور
 
  
5- به ندرت پیش می آید که خود عادل در متن سوتی های وحشتناک برنامه نود باشد. غالبا اشتباهات از سوی میهمان و کارشناسان سر می زند، اما در ماجرای گادوین منشا خود فردوسی پور غفلت کرد و مرتکب اشتباه بزرگی شد. او که معمولا به مدل مو و رنگ چهره میهمانانش گیر می دهد و از این کار لذت می برد، در مصاحبه با مهاجم پرسپولیس هم همین رویه را در پیش گرفت؛ غافل از اینکه منشا یک رنگین پوست است و این نوع شوخی ها با او به راحتی می تواند جنبه نژادپرستانه پیدا کند. در نتیجه عادل هفته بعدش روی آنتن از منشا عذرخواهی کرد و گفت منظوری نداشته. 
6- اتفاق اخیر هم آخرین گاف خط قرمزی برنامه نود بود. شعارهای رکیک پخش شده از تماشاگران سپیدرودی در برنامه این هفته، آنقدر واضح بود که معلوم نیست چطور هیچکدام از مسوولان نود متوجه آن نشدند و اجازه دادند روی آنتن برود.
انتهای پیام/م

6 سوتی وحشتناک و منفی برنامه نود

6 سوتی وحشتناک و منفی برنامه نود : امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
این مطلب مفید بود ؟183
نظرات
وبگردی