نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون برنامه های تلویزیون برای تحویل سال 96
تحویل سال 96 ، برنامه های تحویل سال 96
طبق روال گذشته سیمای رسانه ملی در لحظه تحویل سال 96 با برنامه های متنوع در شبکه های مختلف کنار خانواده های ایرانی خواهد بود.

تحویل سال 96 همراه با تلویزیون

سال 95 نفس های آخر خود را دم می کند و آن را باز می دمد؛ نفسهایی که برای بسیاری خوب گذشت و برای برخی دیگر سخت؛ اما هر چه بود و هرچه شد، گذشت. اکنون لحظه به لحظه به تحویل سال 96 نزدیک می شویم و تلویزیون برای این لحظه برنامه های جذابی را تدارک دیده است که در ادامه مشاهده می کنید.

شبکه یک سیما

این شبکه برای لحظه سال تحویل برنامه «بوی عیدی» را با اجرای امیرحسین مدرس در نظر گرفته است که از 8 صبح روز دوشنبه 30 اسفندماه آغاز می شود و با 8 ساعت برنامه زنده، ساعت 16 به اتمام می رسد.

شبکه دو سیما

این شبکه نیز ویژه برنامه تحویل سال 96 را آماده کرده است که اجرای آن بر عهده پژمان بازغی خواهد بود و میزبان جمعی از هنرمندان می شود.

برنامه های تحویل سال

برنامه های تحویل سال 96 تلویزیونشبکه سه سیما

«سه ستاره» به عنوان برنامه تحویل سال شبکه سه در نظر گرفته شده است. برنامه سه ستاره به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی میزبان برگزیدگان برنامه «سه ستاره» خواهد بود.

شبکه چهار سیما

محمد صالح علاء برنامه تحویل سال شبکه چهار را بدون دعوت از مهمانی و تنها با اجرای خود روی آنتن می برد.

شبکه پنج سیما

این شبکه نیز برنامه«نوبهار» را با اجرای راحله امینیان و ژیلا امیرشاهی به روی آنتن می برود. این برنامه روز دوشنبه 30 اسفند ساعت 13 به روی آنتن می رود.

برنامه های تلویزیون برای تحویل سال 96

برنامه های تلویزیون برای تحویل سال 96
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از فردا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف