نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون زمان پخش سری جدید برنامه وقتشه مشخص شد
برنامه وقتشه ، پخش برنامه وقتشه
سری جدید برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی بازیگر کشورمان از 5 اسفند در شبکه نسیم روی آنتن میرود و عوامل این برنامه ویژه برنامه ای هم برای ایام نوروز در نظر گرفته اند.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1396

پخش برنامه وقتشه از 5 اسفند در شبکه نسیم

کامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بعد از چند ماه دوری از تلویزیون دوباره با اجرای برنامه وقتشه به آنتن تلویزیون باز میگردد. برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی تا چند روز دیگر فصل جدید خود را آغاز میکند.

فصل دوم برنامه وقتشه با تغییرات می آید

ابوالفضل صفری تهیه کننده برنامه تلویزیونی وقتشه درخصوص جزئیات و تغییرات این برنامه تلویزیونی گفت:برنامه وقتشه بعد از وقفه ای که در پخش داشت، از پنجم اسفند با پرداختن به ابعاد مختلف زندگی، مسئولیت های شهروندی و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی به روی آنتن شبکه نسیم می رود. این برنامه قرار است با یادآوری مسئولیت مادر قبال جامعه، منجر به حال خوب بینندگان ما و در نتیجه رسیدن به آرامش و کاهش نگرانی ها و ترس های امروزی شود.

برنامه وقتشه

کامران تفتی با برنامه وقتشه در شبکه نسیم

وی با بیان اینکه بحث ما در سری اول مشخصا به مقوله ازدواج و مقدمات آن می پرداخت، ادامه داد:تغییرات ما در فصل دوم این برنامه همه براساس بالاتر بردن کیفیت زندگی و کاهش آسیب های اجتماعی است؛ که در رسانه ملی تاکید بسیاری روی آن است و از اساسی ترین و حیاتی ترین بحث برنامه سازی محسوب می شود.
تهیه کننده برنامه «وقتشه» درخصوص پخش نوروزی این برنامه بیان کرد:ویژه برنامه نوروزی «وقتشه» ذیل محوریت حال خوب بینندگان، در 13 قسمت به صورت تخصصی درباره فرهنگ، آداب و رسوم، هنرمندان و .... اقوام می پردازد و هر شب با حضور یکی از اهالی آن قوم به روی آنتن می رود.
صفری درخصوص روند این برنامه گفت:این برنامه کارشناس ندارد، و براساس تجربیات عملگرانه مردم و یا نخبگان، با اجرای کامران تفتی به مدت یک سال پیاپی پیش رود.
وی در ادامه درخصوص سری جدید برنامه «وقتشه» گفت:سری جدید این برنامه در چندین فصل موضوعی طراحی شده و به صورت پیوسته با محوریت های مختلف پیرامون سبک زندگی، به روی آنتن می رود.
صفری در پایان با اشاره به وقفه ای که در پخش و تولید برنامه وقتشه افتاد، گفت:وقفه ای که بین پخش و تولید این برنامه رخ داد به دلیل تغییر مدیریت شبکه نسیم و نکات دقیق، عمیق و کمک دهنده ای بود که آقای احسانی درخصوص این برنامه داشت، تا وقتشه در بستر شبکه نسیم با شمایلی تخصصی تر پخش شود.

برنامه وقتشه

پخش برنامه وقتشه در شبکه نسیم از 5 اسفند

فصل دوم برنامه وقتشه به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و اجرای کامران تفتی با تغییراتی نسبت به فصل اول روانه آنتن خواهد شد. فصل اول این برنامه با هدف ترویج ازدواج آسان است در اواسط تابستان سال جاری روی آنتن رفت .

انتقاد کارشناسان نسبت به فصل اول به غیر از مجرد بودن مجری که شاید پارادوکس با هدف برنامه داشت، نوع اجرای او بود که شباهت زیادی به بازیگری اش داشت. اما در فصل دوم با متاهل شدن کامران تفتی و همچنین بالا رفتن تجربه اجرای او، احتمالاً نقد کمتری را در این زمینه شاهد خواهیم بود. ضمن اینکه در سری دوم حضور شرکت کنندگان مانند فصل اول نخواهد بود .

 

زمان پخش سری جدید برنامه وقتشه مشخص شد

زمان پخش سری جدید برنامه وقتشه مشخص شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران _ تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف