نمناک اخبارورزشی برنامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی + جدول
قرعه کشی جام حذفی ، برنامه دیدارهای یک شانزدهم جام حذفی
برنامه کامل بازیهای مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال ایران از سوی کمیته سازمان لیگ اعلام شد. در ادامه جزئیات کامل بازیهای جام حذفی فوتبال کشور را مشاهده می فرمائید.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1393

پس از پایان یافتن رقابت های جام جهانی 2014 برزیل و آغاز فصل جدید لیگ برتر در دوره چهاردهم قرعه کشی مسابقات لیگ حذفی فوتبال کشور انجام شد و نحوه بازیها برای تیم ها مشخص گردید.

پس از گذشت یک ماه و نیم از قرعه کشی جام حذفی کشور اکنون زمان برگزاری مسابقات مرحله یک شانزدهم مسابقات حذفی مشخص گردید که در ادامه ملاحظه می فرمائید.

پنجشنبه:24 مهر 93
فجر شهید سپاسی-استقلال خوزستان-حافظیه شیراز-ساعت 14:30
ذوب آهن-پیام چغادک بوشهر-فولاد شهر اصفهان-ساعت 16:50
نفت مسجد سلیمان-نیروی زمینی تهران-شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان-ساعت 17
پرسپولیس - کارگر بنه گز بوشهر-آزادی تهران-ساعت 16:50
راه آهن-پاس همدان-اکباتان تهران-ساعت 14:30
گسترش فولاد تبریز-شهدای ارتش اصفهان-اختصاصی گسترش تبریز-ساعت 14
کیان بختیاری شهرکرد-سایپا البرز-  ساعت و ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری اردبیل-صبای قم- ساعت و ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

جمعه 25 مهر 93
پیکان تهران –بهمن شیراز-دستگردی تهران-ساعت 16:50
صنعت ساری-ملوان-شهدا ساری-ساعت 14:30
پارسه تهران-فولاد خوزستان- ساعت و ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
تراکتورسازی-کارون اهواز-یادگار امام تبریز-ساعت 14:30
پدیده خراسان-خونه به خونه بابل-ثامن مشهد-ساعت –ساعت 14

شنبه 26 مهر 93
استقلال اهواز-نفت تهران-تختی اهواز-ساعت 17
گل گهر سیرجان-فولاد مبارکه سپاهان- ساعت و ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
فولاد نوین اهواز-استقلال تهران-غدیر اهواز-ساعت 19
 

در مرحله اول این مسابقات قهرمانان جام حذفی استان ها به مصاف یکدیگر رفتند و تیم های لیگ برتری از مرحله پنجم و یک شانزدهم نهایی وارد این مسابقات می شوند.
در این مرحله هیچ تیم لیگ برتری با یکدیگر بازی نمی کند و احتمال رویارویی تیم های لیگ برتر در صورت پیروزی مقابل حریفانشان در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
 

قرعه کشی مرحله اول:
1-قهرمان کرمان-قهرمان ایلام
2-قهرمان آذربایجان شرقی-قهرمان گیلان
3-قهرمان توابع تهران-قهرمان البرز
4-قهرمان بوشهر-قهرمان کردستان
5-قهرمان فارس-قهرمان مرکزی
6- قهرمان آذربایجان غربی-لرستان
7-قهرمان کهگیلویه و بویراحمد-قهرمان خراسان جنوبی
8-نماینده خرمشهر-قهرمان خراسان رضوی
9-قهرمان کیش-قهرمان زنجان
10-قهرمان قم-قهرمان گلستان
11- قهرمان قزوین-قهرمان اصفهان
12-قهرمان یزد-قهرمان هرمزگان
13-قهرمان خوزستان-قهرمان مازندران
14-قهرمان چهارمحال و بختیاری-قهرمان همدان


مرحله دوم حذفی:
15- قهرمان اردبیل با برنده دیدار اول
16-برنده دیدارهای دوم و سوم
17- قهرمان تهران با برنده دیدار چهارم
18- قهرمان سیستان و بلوچستان-برنده دیدار پنجم
19- قهرمان سمنان-برنده دیدار ششم
20- قهرمان کرمانشاه-برنده دیدار هفتم
21- برنده دیدارهای هشتم و نهم
22- قهرمان خراسان شمالی-برنده دیداردهم
23- برنده دیدارهای یازدهم و دوازدهم
24- برنده دیدارهای سیزدهم و چهاردهم
 

مرحله سوم حذفی:
25-برنده دیدار پانزدهم با فولاد نوین اهواز
26-گیتی پسند اصفهان-پارسه تهران
27-گاز فجر جم بوشهر-کاسپین قزوین
28- فجر سپاسی شیراز با برنده دیدار شانزدهم
29-ملی حفاری اهواز-ایرانجوان بوشهر
30-داماش گیلان –بدر بندر کنگ
31-اتکا گلستان-برنده دیدار هفدهم
32-نساجی مازندران-برنده دیدار هجدهم
33-الوند همدان-گل گهر سیرجان
34-آلومینیوم هرمزگان-نیروی زمینی تهران
35-فولاد یزد-شهرداری جویبار
36-مس رفسنجان-خلخال دشت اردبیل
37-کارگر بنه گز بوشهر-شهرداری دزفول
38-ذوب آهن نوین اصفهان-پاس همدان
39-بعثت کرمانشاه با برنده دیدار نوزدهم
40-راهیان کرمانشاه-برنده دیدار بیستم
41-استقلال اهواز-ایرانجوان بوشهر
42-گهر دورود-استقلال آبی تهران
43-شهرداری اردبیل-یزد لوله
44-صنعت ساری-مس سونگون ورزقان
45-شهرداری بندرعباس-ابومسلم خراسان
46-پرسپولیس گناوه-شهرداری تبریز
47-بهمن شیراز-برنده دیدار بیست و یکم
48-صنعت نفت نوین آبادان-برنده دیدار بیست و دوم
49-خونه به خونه بابل-مس کرمان
50-نفت و گاز گچساران-صنعت نفت آبادان
51-شهرداری یاسوج-برنده دیدار بیست و سوم
52-پرسپولیس شمال-سیاه جامگان مشهد
53-کاروان اهواز-ماشین سازی تبریز
54-شهرداری لنگرود با برنده دیدار بیست و چهارم
 

مرحله چهارم:
55-پیام وحدت مشهد-برنده دیدار بیست و پنجم
56-برنده دیدار بیست وشش و بیست و هفت
57-برنده دیدار بیست و هشت و بیست و نه
58-برنده دیدار سی و سی و یکم
59-برنده دیدار سی و دو  و سی و سه
60-برنده دیدار سی و چهار و سی و پنج
61-برنده دیار سی و شش و سی و هفت
62-برنده دیدار سی و هشتم و سی و نهم
63-برنده دیدار چهل و چهل و یکم
64-برنده دیدار چهل و دوم  و چهل و سوم
65-برنده دیدار چهل و چهارم  و چهل وپنجم
66-برنده دیدار چهل و ششم و چهل و هفتم
67-برنده دیدار چهل و هشتم و چهل و نهم
68-برنده دیدار پنجاه و پنجاه و یک
69-برنده دیدار پنجاه و دو و پنجاه و سه
70-نفت امیدیه با برنده دیدار پنجاه و چهار
 

مرحله پنجم:
71-استقلال تهران با برنده دیدار پنجاه و پنج
72-فولاد خوزستان با برنده دیدار پنجاه و شش
73-استقلال خوزستان با برنده دیدار پنجاه و هفت
74-ذوب آهن اصفهان با برنده دیدار پنجاه و هشت
75-فولاد مبارکه سپاهان با برنده دیدار پنجاه و نه
76-نفت مسجد سلیمان با برنده دیدار شصت
77-پرسپولیس تهران با برنده دیدار شصت و یک
78-راه آهن تهران با برنده دیدار شصت و دو
79-نفت تهران با برنده دیدار شصت و سه
80-صبای قم با برنده دیدار شصت و چهار
81-ملوان بندر انزلی با برنده دیدار شصت و پنج
82-پیکان تهران با برنده دیدار شصت و شش
83-پدیده مشهد با برنده دیدار شصت و هفت
834-گسترش فولاد تبریز با برنده دیدار شصت و هشت
85-تراکتورسازی تبریز با برنده دیدار شصت و نه
86-سایپای البرز با برنده دیدار هفتاد

برنامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی + جدول

برنامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی + جدول
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 16
برگرفته از سازمان لیگ - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف