نمناک اخبارورزشی علت پخش نشدن برنامه 90 در هفته اول لیگ برتر از زبان فردوسی پور
هفته اول لیگ برتر ، برنامه 90
هفته اول لیگ برتر برنامه نود روی آنتن نمیرود که عادل فردوسی پور تغییر دکور برنامه اش را بهانه ی تنبلی اش کرده است.
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1395

دلایل فردوسی پور برای روی آنتن نرفتن برنامه 90

با تنبلی به سبک عادل فردوسی پور آشنا شوید , خیال اهالی فوتبال در هفته اول لیگ شانزدهم احتمالا راحت است چون این هفته 90 روی آنتن نمی رود. فردوسی پور که شنبه شب در یکی از اتفاقات نادر در فوتبال دنیا ، از سوی سازمان لیگ ایران به عنوان بهترین برنامه ساز ورزشی شناخته شد و بین بازیکنان لیگ برتر ایران جایزه گرفت و کمی بعد هم برای اینکه نمایش دوستان سازمان لیگ کامل شود ، به روی سن جشن دعوت شد و جایزه طارمی را به عنوان بهترین بازیکن لیگ هم داد ، این هفته در هفته نخست لیگ برتر روی آنتن نمی رود.

 

هفته اول لیگ برتر

تنبلی های عادل فردوسی پور

او به این دلیل با 90 روی آنتن نیست که امسال هم تغییرات دکور داشته است و طبق معمول احتمالا دکور برنامه اش درست نشده که با یک هفته تاخیر روی آنتن می رود. اگرچه بازی های لیگ کمی دیرتر آغاز می شوند و خیلی از بازی ها هم سه شنبه هستند اما او برای پنجشنبه شب یا سه شنبه شب هم درخواست برنامه نکرده و تقریبا از پایان هفته دوم بازی ها خواسته برنامه جدیدش روی آنتن برود.

فردوسی پور درباره اینکه چرا در مراسم برترین ها روی سن رفت و جایزه داد ، به شوخی به دوستانش گفته بود :«من هیچ کاره بودم ، در عمل انجام شده قرار گرفتم.» اگرچه انتظار چنین رفتاری از او که در تمام 17 سال گذشته ، همیشه مراقب بود در چنین فضاهایی قرار نگیرد ، عجیب به نظر می رسید. 

علت پخش نشدن برنامه 90 در هفته اول لیگ برتر از زبان فردوسی پور

برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف