نمناک فرهنگ و هنرموسیقی علی پورصاحب برنده برنامه “شب کوک” با جایزه صد میلیونی + عکس
شب کوک ، شبکه نسیم
شب گذشته برنامه “شب کوک” با معرفی چهار خواننده برتر به کار خود پایان داد و علی پورصاحب برنده صد میلیونی این برنامه شد.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1395

علی پورصاحب برنده برنامه شب کوک 

 شب کوک در نخستین مرحله از پخش خود، 4 نفر را به عنوان برگزیدگان نهایی خود معرفی کرد. این چهار نفر با رای مردمی به مرحله نهایی رسیدند و با رای داوران برنامه به عنوان نفر اول تا چهارم معرفی شدند.

در نخستین دوره ی برنامه شب کوک علی پورصاحب به عنوان نفر نخست این مسابقه معرفی و سهیل سلیمانی نفر دوم، آرمان فاطمی نفر سوم و مصطفی مهدی نفر چهارم شد.

به نفر نخست 6 سکه بهار آزادی و تهیه آلبومی با هزینه 80 تا 100 میلیون تومان و همچنین خواندن تیتراژ یکی از برنامه های تلویزیونی هدیه داده شد. این هدیه برای نفرات دوم تا چهارم هم در نظر گرفته شده، تنها با این تفاوت که به نفر دوم 5 سکه، نفر سوم 4 سکه و نفر چهارم 3 سکه بهار آزادی تعلق می گیرد. تهیه آلبومی با هزینه 80 تا 100 میلیون تومان و همچنین خواندن تیتراژ یکی از برنامه های تلویزیونی جوایزی است که به هر چهار برگزیده مسابقه «شب کوک» تعلق گرفت.

قرار است امشب قسمت خداحافظیِ برنامه شب کوک از شبکه نسیم به روی آنتن برود.

داوران شب کوک

شب کوک ، اسامی و مبلغ جایزه برندگان مسابقه شب کوک

علی پورصاحب برنده برنامه “شب کوک” با جایزه صد میلیونی + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 60
برگرفته از تسنيم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 47 13
نظر کاربران
بی نام

بی نام

بنظر من اصلا انتخابشون عادلانه نبود مصطفی مهدی خیلی خیلی بهتر از نفر دوم وسوم بود اما نمیدونم چرا داورا در حقش بی انصافی کردن با اینکه سهیل اصلا صداش خوب نیس اما همش میگن پدیده اس البته بخاطر سنش و خوانندگی هم ربطی به سن نداره این حرف مسخرس وفقط توجیح بی انصافیشونه

پاسخ دادن 5 5
بيننده شب کوک

بيننده شب کوک

واقعا جاي تاسف داره. انتخاب سهيل سليماني در جايگاه دومي از نظر هر بيننده اي که در موسيقي حتي سر رشته اي ندارد تعجب بر انگيز بود.

پاسخ دادن 6 6
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف