نمناک سرگرمیگوناگون جنجال حضور مرد برهنه در مترو! + تصاویر
برهنه در مترو ، بازداشت مرد لخت در مترو
حضور مرد برهنه در مترو مسافران را مجبور به باخبر کردن ماموران ایستگاه کرد ، این مرد که در حال بازی با گوشی موبایلش وارد قطار شده بود ادعا می کرد از همه چیز بی اطلاع است.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

مرد برهنه درحال بازی با گوشی موبایلش وارد مترو شد

غرق شدن در دنیای مجازی و بازی های کامپیوتری به قیمت سنگینی برای یک مرد جوان تمام شد ، مرد برهنه در مترو فورا بازداشت شد.
omputer-obsessed commuter arrested for riding train naked - as he claims he lives in a 'video game world'
 

بازداشت مرد برهنه در مترو غرق در فضای مجازی

مرد جوانی که ادعا می کرد در دنیای مجزای زندگی می کند به طرز نامناسبی وارد مترو شد ، از همان لحظه فیلمبرداری های مسافران دیگر آغاز شد اما ماموران تلاش کردند تا هر چه سریعتر به این جنجال پایان دهند.
برهنه در مترو

تصویر برهنه در مترو در حال بازی با گوشی موبایلش

مسافران متعجب ایستگاه مترو در جنوب چین با دیدن مردی که کاملا برهنه و فقط با یک جفت کفش به سمت قطار می امد ماموران ایستگاه را مطلع کردند.
کلیپ منتشر شده نشان می دهد که مردی برهنه در ایستگاه متروی هنگ کنگ بدون توجه به دیگران درحالیکه با گوشی موبایلش مشغول است وارد قطار می شود، مردی که بعد از بازداشت ادعا کرده است در دنیای مجازی و بازی کامپیوتری بوده است که به این وضعیت از خانه بیرون آمده .
او در پاسخ ماموران ایستگاه ادعا کرده است که هیچ اطلاعی از وضعیت خود نداشته و به قدری در بازی گوشی موبایلش غرق بوده که متوجه برهنه بودنش نبوده و این رفتار زشت او عمدی نبوده است.
 برهنه در مترو

بازداشت برهنه در مترو چین

جنجال حضور مرد برهنه در مترو! + تصاویر

جنجال حضور مرد برهنه در مترو! + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 37
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف