برو به :
نمناک اخبارحوادث برهنه شدن استاد فرانسوی برابر دانشجوی محجبه
برهنه شدن ، برهنه شدن استاد در کلاس
پس از هتاکی روزنامه شارلی ابدو فرانسه به ساحت پیامبر اعظم(ص) حال شاهد توهین بی شرمانه استاد استاد فرانسوی و برهنه شدن وی در اعتراض به حجاب دختر دانشجو را شاهد هستیم.
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1393
بازدید : 23,139 نفر
این روزها که قلوب مسلمانان جهان و انسان های آزاده از توهین به پیامبر مهربانی ها توسط نشریه فرانسوی شارلی ابدو جریحه دار است شاهد توهین یک استاد دانشگاه فرانسوی در کلاس درس و برهنه شدن در اعتراض به حجاب دختر مسلمان هستیم.
« جریکوار لاوارگ»، وکیل و استاد موسسه آموزش وکالت بعد از مشاهده دانشجوی باحجاب در کلاس خود، به دختر مسلمان نزدیک شد و از او خواست تا حجاب خود را بردارد، اما زمانی که با اعتراض دانشجویان رو به رو شد، کلاس را ترک کرد و به سرعت در حالی که لباس هایش را از تنش در آورده بود به کلاس بازگشت.
رفتار این استاد در کلاس سبب دخالت مسوولین و خارج کردن وی از کلاس شد، پس از آن مدیر موسسه از دختر مسلمان عذرخواهی کرد، اما استاد مربوطه جدای از عذرخواهی نکردن، تهدید کرد که علیه موسسه ای که به ارزش های کشورش احترام نگذارد، شکایت خواهد کرد.
دختر جوان بعد از این واقعه روی پایگاه ارتباط جمعی خود نوشت:« به تمام کسانی که پوشاک اسلامی را نمی پذیرند احترام می گذارم ، اما بر این باورم که حق دارم با حجاب در همه کلاس ها حضور داشته باشم .»
یکی از دانشجویان هم گفت:پیش تر نیز دختران محجبه بسیاری در کلاس های ما حضور داشتند ، اما تاکنون چنین اتفاقی نیافتاده بود.

برهنه شدن استاد فرانسوی برابر دانشجوی محجبه

4.7236
منبع : شبکه خبر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 224 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف