نمناک سرگرمیگوناگون تولد بره گوسفند دوسر در ظفرآباد + عکس
بره گوسفند دوسر ، عکس بره دوسر
انتشار تصویری از بره گوسفند دوسر توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد ، این بره عجیب الخلقه در ظفرآباد گیان به دنیا آمد.
تاریخ انتشار : 7 فروردین 1397

بره گوسفند دوسر در ظفر آباد گیان به دنیا آمد   

زایمان عجیب گوسفند باردار در یکی از شهرستان های نهاوند خبرساز شد ، عکس بره ی متولد شده عجیب الخلقه را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید .در پدیده ای نادر بره گوسفندی با دوسر در روستای ظفر آباد گیان نهاوند به دنیا آمد.  

بره گوسفند دوسر 

عکس بره گوسفند دوسر که در ظفرآباد گیلان به دنیا آمد

سجاد سیف کارشناس دام پزشکی نهاوند گفت:در پدیده ای نادر بره گوسفندی با دو سر در روستای ظفر آباد سالم متولد شد و بره در حال حاضر در سلامت کامل به سر می برد.وی گفت:جهش های ژنتیکی، عوامل محیطی و افزایش آمیزش های بین یک گله در رخداد و ناهنجاری ها به دنیا آمدن این نوع از بره ها دخیل هستند.

 
کارشناس دامپزشکی افزود:توصیه می شود به منظور جلوگیری از تولد دام های ناقص الخلقه، دامداران از مصرف خودسرانه دارو در طول دوره آبستنی دام ها خوداری کنند.سیف اظهار داشت:این بره دو سر سالم است، ولی ممکن است به دلیل دوسر بودن از بین بروند.

تولد بره گوسفند دوسر در ظفرآباد + عکس

تولد بره گوسفند دوسر در ظفرآباد + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف