نمناک ورزشفوتبال برکناری پرویز مظلومی از سرمربیگری استقلال؟!
پرویز مظلومی ، برکناری پرویز مظلومی
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می گوید در دو بازی آخر فصل این تیم، سرمربی دیگری به جای پرویز مظلومی هدایت آبی پوشان را برعهده خواهد داشت.
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1395
بازدید : 2,275 نفر

پرویز مظلومی از سرمربیگری برکنار شد!

مقداد نجف نژاد با اشاره به ناراحتی هواداران از شکست این تیم برابر تراکتورسازی اظهار کرد:فردا جلسه هیات مدیره تشکیل می شود. برنامه ما این است که به دور از احساسات هدایت استقلال را به فرد دیگری واگذار کنیم. مظلومی برای استقلال زحمات زیادی کشیده اما در بازی پایانی لیگ و جام حذفی هدایت استقلال را فرد دیگری بر عهده خواهد داشت.

رئیس هیات مدیره درباره اینکه آیا علیرضا منصوریان یکی از گزینه های استقلال است، ادامه داد:هنوز روی هیچ گزینه ای بحث و نظر نداریم و فردا تمام گزینه ها را بررسی خواهیم کرد.

 

نجف نژاد

او درباره بازی دیروز نیز گفت:هواداران حق دارند که از استقلال ناراحت باشند. بازی با تراکتورسازی حساس بود و می توانستیم با شکست این تیم بیش از پیش به جام قهرمانی نزدیک شویم. ما فرصت طلایی برای قهرمانی را از دست دادیم. در فوتبال برد و باخت وجود دارد اما مانند همیشه باید به اخلاق التزام کنیم.

نجف نژاد درباره درگیری لفظی مهدی رحمتی با امیر قلعه نویی در اوایل بازی تاکید کرد:قلعه نویی یکی از خوبان و زحمتکشان استقلال بوده و حداقل باید احترام او را حفظ می کردیم. از طرفی آنها میهمان ما بودند و شأن خانواده استقلال نیست که با مربی سابق خود اینچنین برخورد کنیم. اخلاق حرفه ای حکم می کرد که آنها با تمام قدرت مقابل ما بازی می کردند و ما باید از کم فروشی بازیکنان خودمان ناراحت باشیم.

رئیس هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا برخی از بازیکنان این تیم هم تجدیدنظرخواهد شد، گفت:فعلا با همین بازیکنان تا جام حذفی ادامه می دهیم و پس از آن در این باره تصمیم گیری می شود.

برکناری پرویز مظلومی از سرمربیگری استقلال؟!

برکناری پرویز مظلومی از سرمربیگری استقلال؟!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف