نمناک سرگرمیدیدنی ها برگزاری مراسم عروسی 10 میلیون یورویی + تصاویر
عروسی ، عروسی های پر هزینه
یک خانواده ثروتمند هندی برای برگزاری جشن 4 روزه عروسی خود در شهر آنتالیا ترکیه بیش از 10 میلیون یورو هزینه کردند.نزدیک به 600 نفر به صورت تمام وقت برای ارایه سرویس در عروسی استخدام شده اند. این عروسی به مدت 4 شب ادامه دارد.
بازدید : 7,397 نفر

برگزاری مراسم عروسی 10 میلیون یورویی

 
" کمال گوپتا" پسر خانواده معروف و ثروتمند " گوپتا" در هند با " پالاک " برادرزاده یک کارآفرین ثروتمند هندی ازدواج کردند و از روز 23 تا 26 آوریل در هتلی در آنتالیا مراسم عروسی خود را طبق رسوم و سنت های هندی برگزار می کنند.
 
مراسم ازدواج این زوج هندی از 3 شب پیش آغاز شده و امشب (26 آوریل) خاتمه خواهد یافت.
 
این خانواده هندی برای برگزاری مراسم ازدواج خود هتل مجلل " ماردان پالاس" در آنتالیا را انتخاب کرده اند. این هتل به مدت 4 شب و روز به طور کامل در اجاره این خانواده ثروتمند هندی قرار گرفته است.
 
نزدیک به 400 نفر از صنوف مختلف برای برگزاری این مراسم عروسی استخدام شده اند و 200 پرسنل هتل نیز به صورت تمام وقت در استخدام ارایه سرویس به میهمانان عروسی قرار گرفته اند.
 
این مراسم عروسی بیش از 10 میلیون یورو هزینه در بر داشته است. نزدیک به 100 شخصیت " سلبریتی" هند به ویژه از ستاره های بالیوود و خواننده های معروف هندی برای حضور و یا ارایه برنامه در این جشن عروسی دعوت شده اند.
 
تصاویر زیر گوشه هایی از این عروسی مجلل را نشان می دهد.

 

عروس و داماد

عروسی 10 میلیون یورویی هندی 

عروسی پرهزینه

عروسی پر هزینه هندی 

عروسی هندی

 عکس های عروسی 10 میلیون یورویی

عروسی پر هزینه

تصاویری از عروسی مجلل هندی 

عروسی

برگزاری مراسم عروسی 10 میلیون یورویی + تصاویر

برگزاری مراسم عروسی 10 میلیون یورویی + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف