نمناک اخبارحوادث بریدن اعضای بدن دختران زنده! +تصاویر
بریدن اعضای بدن ، دستگیری قاتل
بریدن اعضای بدن دختران دانش آموز به صورت زنده زنده قبل از کشتن دختران کار شیطانی قاتلی بی رحمی بود که دستگیر و به برای رسیدگی به پرونده و تعیین مجازات به دادگاه آورده شد.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1393
بازدید : 16,325 نفر

 بریدن اعضای بدن دختران دانش آموز زنده توسط مردی به نام" شین کالت " 42 ساله در یالات جورجیا رخ داده است که ماجرای این اتفاق تلخ به شرح زیر است.

 «شین کالت» 42ساله به علت قتل رساندن دختر دانش آموز که تنها 9 سال داشت و تعدادی زیادی دانش آموز دیگر به حبس ابد محکوم شد. کالت، دختر دانش آموز را که در همسایگی اش زندگی می کرد به نام «اسکیلار دیالس» که فقط 9سال سن داشت به قتل رساند و پیکر متلاشی شده اش را در جاده میل نزدیک جنگل، زیر انبوهی از چوب  پنهان کرد.

 بریدن اعضای بدن

طبق گفته همسایه ها دیالس با خاله خود در یکی از آن خانه های خیابان میل شهر گریفین در ایالت جورجیا زندگی می کرد، مادر وی به دلیل مسائل شغلی در آتلانتا بود و دختر خود را به خواهرش سپرده بود. 

 خاله دیالس گفت:در روز حادثه دختر خواهرم قصد داشت به خانه هم  کلاسی اش برود به خاطر همین لباس های زیبا و دخترانه اش را پوشید و راهی  خانه  دوستش شد.

 وی ادامه داد:پس از گذشت چند ساعت متوجه شدم که دیالس هنوز به خانه دوستش نرسیده است و به همین دلیل بسیار نگران شدم.

 دوست دیالس به پلیس گفت:او اصلا آن روز به خانه آن ها نرفته است و حتی بیرون از خانه ساعت ها منتظر رسیدن دوست 9ساله اش بوده است.

 خاله دیالس در ادامه صحبت هایش به پلیس گفت:پس از اینکه متوجه شدم دیالس به خانه دوستش نرفته است به بیرون از خانه رفتم و تحقیقات را برای پیدا کردن دختر خواهرم آغاز کردم.

 این زن داغدار افزود:پرسش های من از همسایه ها مشخص کرد که دیالس 9ساله در خیابان در حالی که به سمت خانه دوستش در حرکت بود، دیده شده است ولی پس از رسیدن به خانه مردی به نام کالت دیگر کسی او را ندیده است.

 دختر کشته شده

فتنی است این اتفاق در 21 دسامبر سال 2112 رخ داد و به دنبال آن بیش از 51 نفر از همسایگان دیالس برای پیدا کردن دختر گمشده جستجوها را آغاز کرده ولی به نتیجه ای نرسیدند.

 به دنبال این موضوع و پیدا نشدن دانش آموز 9ساله  پلیس وارد عمل شد و با بررسی اطراف خانه کالت پرده از راز جنایت های هولناک و گم شدن دیالس برداشت.

 پلیس در جستجوی خانه کالت و اطرف آن در نزدیکی مسیر جنگلی متوجه تعداد زیادی جسد دفن شده شد که  پس از تحقیقات ماموران دریافتند که آ ن ها متعلق به دانش آموزان مدرسه ابتدایی اورس بوده است که در سالیان گذشته مفقود شده بودند.  به همین منظور این همسایه شیطان صفت دستگیر و در مقابل اتهامات قتل، جنایت های پنهان، آزار دختران دانش آموز و شکنجه درجه یک قرار گرفت.

 همچنین پلیس که تنها شاهد پیدا شدن اجساد دانش آموزان بود گفت:کالت با خشونت تمام و با بی رحمی این  کودکان را پس از شکنجه به طرز وحشتناکی به قتل رسانده است، ولی او در این سال ها این موضوع کتمان می کرد تا اینکه مستندات کارآگاهان او را عامل جنایت ها معرفی نمود.

 برخی از سایت های محلی در این باره نوشتند کالت پس از مصرف مشروبات الکلی این کودکان را مورد شکنجه قرار داده و اعضای بدن آنان را زمانی که هنوز زنده بودند از بدنشان جدا می کرده است.

 خانواده دیالس پس از کشف جسد دخترشان، فقرا و تهیدستان شهرشان را به یک شام دعوت کرده و از آ نان خواستند تا برای آرامش روح دخترشان دعا کنند.

 از سویی دیگر دوستان دیالس که همیشه از مهربانی و سخاوت این دختر صحبت می کردند به علت علاقه بسیار شدید دوست 9ساله شان به حیوانات به ویژه پروانه این تابلوی زیبا را کشیدند تا یاد او هرگز از یادها نرود.

 بریدن اعضای بدن

 

گفتنی است؛ طبق رای دادگاه شاین کالت به حبس ابد محکوم شد و خانواده دیالس با اشتراک گذاشتن حکم دادگاه در صفحه فیس بوک دانش آموز 9ساله این موضوع را به اطلاع عموم رساندند.

این خبر که در رسانه ای بیگانه به آخر خط رسیده است، جای چند سوال را خالی می گذارد که انگیزه این مرد از قتل و شکنجه دانش آموزان چه بوده است؟ آیا آزادی مصرف مشروبات الکلی در این جنایت ها نقش داشته است؟ آیا فیلم های هالییودی که نشان دهنده خشونت است، در شکنجه کودکان موثر بوده است؟ چطور یک انسان می تواند دختران بی گناه را به روش های وحشتناک به قتل برساند؟ همه این سوالات بخشی از خشونت مردم غرب زده است که در توهمات سیاست های دولتمردان خود اسیر شده اند و یاد گرفته اند که دنیا بدون معبود است. 

بریدن اعضای بدن دختران زنده! +تصاویر

بریدن اعضای بدن دختران زنده! +تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 57
برگرفته از دانشجو /ن
این مطلب مفید بود ؟ 45 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف