نمناک اخبارحوادث جزئیات بریدن بینی زن افغان به دست همسرش + عکس
بریدن بینی دختر افغانی ، بریدن بینی
خبر بریدن بینی زن جوان افغانستانی به دست همسرش با واکنش مقامات این کشور همراه بود. مردی که بینی زنش را برید و با دختری 7 ساله ازدواج کرد کیست؟
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1394

بریدن بینی زن افغان

به گفته ی مقامات طالبان و پلیس افغانستان به دنبال مردی هستند که روز دوشنبه بینی همسرش را برید. رضاگُل که در این حمله خون زیادی را ازدست داده بود به سرعت به بیمارستانی در شمال شرقی کشور منتقل شد.

بریدن بینی زن افغان

جزئیات حادثه بریدن بینی زن افغان و مردی که بینی زنش را برید

سخنگوی فرماندار ایالت پریاب می گوید قربانی به عمل ترمیمی احتیاج دارد و مقدمات لازم برای انتقال وی به ترکیه در حال انجام است. هنوز دلیل حمله ی محمدخان 25 ساله به همسر و مادر فرزندش مشخص نیست.

به نظرمی رسد که محمدخان به تازگی از عراق بازگشته است. طبق اظهارات فوزیه سلیمی مدیر بیمارستان میمنه، از زمان بازگشت محمد به افغانستان او مرتباً همسرش را کتک می زد و به علاوه همسری هفت ساله هم اختیار کرده بود.
پلیس و آژانس اطلاعاتی کشور به دنبال این مجرم هستند؛ ظاهراً او به روستا گریخته است. در ضمن مردان مسلح طالبان نیز به دنبال محمدخان اند و می گویند با او طبق قوانین شریعت برخورد خواهند کرد.

جزئیات بریدن بینی زن افغان به دست همسرش + عکس

جزئیات بریدن بینی زن افغان به دست همسرش + عکس
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف