نمناک اخبارسیاست داعشی که سر سرباز را در کودتای ترکیه برید که بود؟ + تصاویر
سرباز ترکیه ، داعش
پیام هایی در فیس بوک هویت قاتلی که سرباز ترکیه را سر بریده بود افشا کرد . این مرد که یک تروریست سوری بود و هیچ نسبتی با شهروندان ترک نداشته است.
تاریخ انتشار : 29 تیر 1395

قاتلی که شب کودتا سرباز ترکیه را سربرید

مخالفان دولت ترکیه، در پیامی بر روی صفحۀ فیس بوک، افشاگری دربارۀ شب کودتا را آغاز و تاکید کردند که مخالفان دولت، از همان ابتدا با کودتا مخالف بودند.

در این پیام آمده است:مرد ریش داری که یک سرباز ارتش ترکیه را در برابر دوربین ها سر برید، شهروند ترک نبود. این شخص، یک تروریست سوری از جنگ جویان گروه "احرار الشام" است و مخالفان دولت ترکیه، عکس هایی از او در اختیار دارند که مربوط به حضور او در جنگ های حومۀ لاذقیه است.

قاتل سرباز ترکیه

تروریست سوری قاتل سرباز ترکیه

مخالفان دولت ترکیه، در ادامۀ آن چه آن را افشاگری دربارۀ شب کودتا نامیدند، خاطر نشان کردند:"هدف اردوغان از ظهور در برابر دوربین ها از طریق اسکایپ، فراخواندنِ مردم به خیابان ها نبود، بلکه برای یاری خواستن از گروه های مسلح تروریست بود تا سربازان ارتش را بکشند و این نخستین بار در تاریخ است که یک رئیس جمهور، از تروریست ها کمک می طلبد تا ارتش کشورش را تحقیر کنند.

مخالفان دولت ترکیه در این پیام، با انتقاد از مقابلۀ مردم با ارتش این کشور، اعلام کردند:ارتش ترکیه، تا دیروز، نهمین ارتش قدرتمند جهان بود و اکنون به سوژه ای برای تمسخر همگان تبدیل شده است، بنابراین خواهش می کنیم دربارۀ دموکراسی و حاکمیت قانون در کشور سخنرانی نکنید!"

قاتل سرباز ترکیه

داعشی که سرباز ترکیه را سر برید

در پیام مخالفان دولت ترکیه همچنین آمده است:تشکیلات نظامی ترکیه، آتشی زیر خاکستر است و هیچ گاه نخواهد پذیرفت که فرزندان ارتش، برای توجیه جایگاه رئیس جمهور، کشته شوند.

مخالفان دولت ترکیه در پایان این پیام، به مردم وعده داد که در پیام های آتی، مسائل تازه ای از ماجراهای پنهانِ شب کودتا را افشا خواهد کرد.

 
قاتل سرباز ترکیه

قاتل سرباز ترکیه در کودتای ترکیه

 

داعشی که سر سرباز را در کودتای ترکیه برید که بود؟ + تصاویر

داعشی که سر سرباز را در کودتای ترکیه برید که بود؟ + تصاویر
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 19
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 11
برچسب ها :
نظر کاربران
ساشا

ساشا

جلوی این سگ های وحشی رو هر چه زود تر باید گرفت

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف